Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Wykrywacz metinów/bossów 0.5 na PL


Tenma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765501-U105386.png
 Wykrywacz metinów/bossów 0.5

 

 

 

1308765429-U105386.png
 Tak po zablokowaniu sterowników HS 

 

1308765413-U105386.png
 Tak po zablokowaniu sterowników HS 

 

 

1308765487-U105386.png
 http://www.filesonic.com/file/2555347471/wykrywacz_0.5v_PL.zip 

 

1308765466-U105386.png
  

 

1308765590-U105386.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7895cd0dca094d6d955f9161215081264738fe29ae2ed7abd173dd1fb6f1aeb9-1318583743 

1308765590-U105386.png

 

1308765578-U105386.png

  

 

1308765441-U105386.png
 Potrafi znaleźć metiny, bossy oraz potowry, które sam wpiszesz. Klikasz szukasz i grasz. Gdy w poblizu pojawi się szukany potowór, wyskoczy nam komunikat z jego ID i kordami na mapie. 

 

 

1284282093-U138092.png

 

1308765779-U105386.png

 

 


Wirusy są przez Obfuscator Autoit. Jak widać na stronie. Możecie przeczytać o tym na necie, że to fałszywe alarmy.


Pamiętajcie o zablokowaniu sterowników HS !


Nie Re-Uploadować

sygna.png
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up.

 

Lol. To jest całkowicie co innego. Poza tym takie coś nie było nie jest i nie będzie możliwe. Anyway NAWET jeśli ktoś by takie coś zrobił nie udostępnił by tego tylko używał żeby sprzedawać przedmioty na allegro itd itd.

 

Coś mi to nie chce działac ^^ Może dla tego że odpalałem razem z moberhackiem, cóż, zaraz sprawdzę bez niego ^^ (Próbowałem w lesie ;p)

 

 

@Edit.

 

Still doesnt works

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Tenma, ale Ty pokazywałeś jak chodzi chyba na nevraście? Więc na kliencie chodzi ?

A tak z innej beczki, wiesz coś o reaktywacji nevrasta?

Fw15x0y.png


Opublikowano

Ta wersja działa na pl.

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...