Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

shot_074.jpg

Następna znowu z rana,1200 expa wystarczyło na M-ke i do tego masę kalafiorów hehe z rozwalonym działem.

 

 

is7_1200_xp.jpg

 

Wot Replays

 

I kolejna "M-ka" i znowu z rana tym razem 1235 exp hehe

 

shot_087.jpg

Wot Replays

Opublikowano

PNZrzb1.jpgTylko 7k dmg
Ale w połowie meczu myślałem, że wybuchnę... 4 strzały w T30 przeciwne, z czego tylko 1 za dmg. 1 w wieżę poleciał, 1 odbił się od kadłuba (!), a jeden poleciał za 0 w gąski...

Opublikowano

2 pierwsze strzały i 2 one shooty ;) to lubie :D Czasem jaką agresje można spotkać :) na czacie

edit : a nie sorki leoś nie miał fulla tylko 1100

klik

 

A tutaj M'ka :) w pięknym stylu, nawet się nie spodziewałem za tę bitwę mki xD

shot_101.jpg

klik

Opublikowano

jakie kuźwa DMG robicie ;) ja dopiero gierkę zaczynam tak na dobrer, zobaczymy jakie mi będzie DMG wychodziło ^^

Opublikowano

Ludzie, proszę Was... Nie róbmy bałaganu. 

 

W każdym poście ma znaleźć się przynajmniej 1 wynik bitwy.

Gdy komentujemy czyjąś powtórkę musimy dodać wynik swojej bitwy. W innym wypadku przewidziana jest kara - za 1 razem upomnienie, za każdym kolejnym 5% na pasku ostrzeżeń.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Eeee tam, sami premium-player.

Pograjcie 4 lata bez premki, a nie tylko hajs hajs hajs :P

Zanim ktokolwiek coś napisze, premke 24H dostałem za tą nagrodę i nie chodzi w tym SS o wynik bitwy tylko o nagrodę za bitwe :)

 

332071462361743567821.jpeg

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Eeee tam, sami premium-player.

Pograjcie 4 lata bez premki, a nie tylko hajs hajs hajs :P

Zanim ktokolwiek coś napisze, premke 24H dostałem za tą nagrodę i nie chodzi w tym SS o wynik bitwy tylko o nagrodę za bitwe :)

 

332071462361743567821.jpeg

 

Nie wydałem swoich pieniędzy na tą grę od 2 lat ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...