Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arta jak zawsze musi zepsuć wszystko...

 

Byłby radley, ale artyleria przeciwnika nie pozwoliła...

 

Nie zrobiłem screen'a dmg, ale 7 fragów, 2.4k dmg :D

 

2875314533076891201656.jpeg

graphic.png

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Arta jak zawsze musi zepsuć wszystko...

 

Byłby radley, ale artyleria przeciwnika nie pozwoliła...

 

Nie zrobiłem screen'a dmg, ale 7 fragów, 2.4k dmg :D

 

2875314533076891201656.jpeg

Fragi widać na załączonym screenie, te czerwone czołgi, ostatnia kolumna po prawej. Dmg też, wszystko w sumie jest ;P

6cluij.gif

Opublikowano

Przypominam, żeby dodawać posty tylko z wynikami, nie róbmy spamu komentarzami, pochwałami etc., chyba że dodajecie swój.

Opublikowano

W drugiej bitwie. Zrobiłbym 10k, ale nie zaznaczyłem automatu co kupuje sprzęt eksploatacyjny i miałem tylko złotą gaśnicę...   

 

999431453414084635359.jpeg

 

775991453414133635359.jpeg

 

565401453414190635359.jpeg

Opublikowano

W drugiej bitwie. Zrobiłbym 10k, ale nie zaznaczyłem automatu co kupuje sprzęt eksploatacyjny i miałem tylko złotą gaśnicę...   

 

999431453414084635359.jpeg

 

775991453414133635359.jpeg

 

565401453414190635359.jpeg

Ja tak ostatnio poleciałem na t54 na cw, z 3 pestkami i gaśnicą xDD

 

Pers ope, chyba go sobię kupie :D

cH9xS6i.jpg

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

:D Baa lubie ten czołg :) Taki przyczajony tygrys a te kamo op,przez całą bitwę tylko 2 razy żarówa a. xD

shot_031.jpg

shot_030.jpg

 

Next

shot_037.jpg

shot_038.jpg

I buldog

shot_033.jpg

shot_034.jpg

Opublikowano

Jestem jeszcze słabym graczem ale wynik jest ok.

dytxyq.jpg

Masz perki które Ci nic nie dają, zresetuj je i ustaw wszedzie naprawe, a kiedy bedzies zmiał już expienie drugiego perka to zresetuj dowódce i daj mu szósty zmysł.

 

 

@Edit

Juri pierdolnij sie w czerep jak warnujesz posty które pomagają poczatkujacym gdzieby nie były.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...