Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pochwal się czyli, wasze wyniki - temat zbiorowy


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 756
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TqEsBDv.jpg

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Kyra, więcej celowania mniej pajacowania, SKUPIAJ TEN CELOWNIK, wygrałbyś to gdybyś nie walił jak glupi snapshotów bezsensownych.

 

I tak genialny wynik, gj.

 

 

To była pierwsza bitwa w nowym roku po sylwestrze i byłem strasznie zmulony. Widać np. jaki ogarnięty byłem oddając 2 pierwsze strzały. ^^

Dzięki. :)

 

791531451679316635359.jpeg

Opublikowano

Przy ostatnim strzale rozłączyło mnie z kontem, gorące pozdrownienia dla WG.

To jest chyba ten moment, gdy można śmiało powiedzieć, że miało się gówniany team? 

 

85xnz0.jpg

38zq15.jpg

edxs9q.jpg

http://wotreplays.com/site/2390989#westfield-nakashi-is-3

 

 

 

#edit:

 

uxjmja.jpg

 

25 bitew później... Udało się dobić 2 bieglości, i za 4k dmg tylko 2 klasa :D

Opublikowano

Przypominam, żeby wstawiać posty tylko z wynikami, nie komentujcie wyników, chyba że przy tym chwalicie się swoim.

Opublikowano

Jak Vaxus (czyli ja, frontowy @VillageGame) uratował *bitwę.

No chyba... tak myślę...

 

 

 

  • Początek nie nastraja optymistycznie. "Doborowe" towarzystwo ;)

848561452531783617064.gif

 

 

  • Jednak końcówka należy do mnie :lenny:

619011452531783617064.gif

 

 

 

  • Gra i trąbi zespół....

397951452531783617064.gif

 

 

* bitwa nie była z gatunku "the best off", eMki tym razem nie wykręciłem, rekord w dmg też nie padł, master killa też nie... ale pokazuje, że mimo przegranej pozycji na starcie, można coś jednak wykręcić ;)  No ale o tym wszyscy wiedzą :)

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...