Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MultiPlayerServer Polska - RPG, FRAKCJE, QUESTY i wiele wiele więcej! [40-80* slotów]


Edek Skarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mhmhmh ;D czytać chyba nie umieją ;)

 

 

PS: zaraz w głównym topicu napisze co zrobiliśmy do tej pory.

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak będzie otwarcie serwa to od razu wbije do elfów :)

W lesie spoko się budować bo 100% wykorzystania terenu ;p

A myśleliście o czymś takim żeby do każdej rasy na terenie dać taką główną siedzibę czy coś w tym stylu np. elfy by miały gigantyczne drzewo :) czy coś xD

Opublikowano

Jak będzie otwarcie serwa to od razu wbije do elfów :)

W lesie spoko się budować bo 100% wykorzystania terenu ;p

A myśleliście o czymś takim żeby do każdej rasy na terenie dać taką główną siedzibę czy coś w tym stylu np. elfy by miały gigantyczne drzewo :) czy coś xD

 

 

Tak ;) I tak jest, od początku był taki plan.

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

Chmiel, co do takich spraw ja mam pierwszeństwo głosu ;) VIP'y najprawdopodobniej będą miały więcej uprawnień, między innymi stawianie własnych NPC (np. strażnika przed domem), większe działki i wgl. Całkiem niewykluczone że za drobne SMS'y będziemy sprzedawać $$$ w grze, przecież z czegoś serwer utrzymać trzeba ;)

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

ehh, teraz to mnie załamaliście, najlepiej to niech kur... vipy będą bogami. Przesada co do vipów..

 

Edit:

Moglibyście obniżyć trochę to co będą mogły vipy...

Daj Plusa To nic nie Boli a mi pomoże. :)

Opublikowano

Dodaj Maciek311

 

Następny ^^. A co w tych VIP'ach jest nie tak że uważacie że mają za dużo uprawnień? Serwer musimy utrzymać, i mamy zamiar dokupić ramu by zwiększyć sloty do zapowiadanych 80.

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...