Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MultiPlayerServer Polska - RPG, FRAKCJE, QUESTY i wiele wiele więcej! [40-80* slotów]


Edek Skarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwy1ii.gif

 

Witam! Czy szukałeś serwera który może dorównać prawdziwej rozgrywce RPG? Na naszym serwerze na pewno się nie zawiedziesz!! Jeden z naszych graczy przedstawił nam plan prawie idealny, mianowicie, cały świat podzieliliśmy na 4 frakcje, każda z nich mieszka w innym regionie, są to kolejno:

  • Ludzie - Mieszkają na ogromnej pustyni przy rzece która wpływa do doliny Elfów.
  • Elfy - Ich spawn to ogromne drzewo rodem z Avataru. Sami obywatele mieszkają w lesie.
  • Aromie - Mieszkają w ogromcej kopule pod wodą, wiadomo o nich tyle że są bardzo inteligętni i pistony stanowią część ich życia.

 

Każda z frakcji posiada króla którym jest admin. Na serwerze PVP jest włączone, ale bicie się możliwe jest tylko między klanami. Pozwala to toczyć bitwy, które również będą oragnizowane w formie Eventu. Królestwo które wygra dostanie wspólną nagrodę, jaką? Tego nikt niewie..

 

beznazwy4v.png

 

(Zapowiedź!)

Specyfikacja techniczna:

 

Serwer dedykowany w POLSCE - nie żaden shit z niemiec. Nie wynajmujemy serwera na pukawce i tego typu hostingach, serwer mamy na wyłączność!

Internet 100 mega od i do

Slotów: 40 (niedługo 80)

PVP: ON (między klanami)

Potwory: ON (Ghasty wyłączone)

Zwierzęta: ON

NeoKids: OFF

 

Kogo szukamy? Szukamy osób które biorą grę na poważnie, a nie jakiś podpalaczy którzy palą wszystkie serwy pokolei ( z takimi mieliśmy doczynienia ). Serwer również prowadzimy z wielką chęcią i niedługo, w przyszłym miesiącu nie wykluczone jest że ilość slotu powiększymy do 80!

 

 

O MultiPlayerServer Polska

 

Grupa FaceBook: Facebook-Buttons-52-69-.png

MPSForum jest nowo otwartą serwerownią, w naszej ofercie możesz znaleść już takie gry jak:

-w.w MineCraft

-TeamFortress 2

-CounterStrike

 

MPSForum założyłem w te wakacje wraz z przyjacielem, wsumie, działalność prowadzimy od roku, i szło naprawde super, ale w naszej ofercie były tylko serwery CounterStrike które cieszyły się popularnością w śród graczy. Oczywiście to nie jest koniec rozwoju ;) Mamy już w przygotowaniu bardzo rozwiniętą grę ViaWWW, nawet dwie, ale premiera pierwszej już za parę tygodni ;)

 

Super kod ;) Kto rozgryzie będzie niespodzianka.

hxxp://waw.mpsforum.pl/

 

1-97116-560x95-5-FF5519-FFFFFF.png

 

 

Zmiany:

 

-zrezygnowaliśmy z klasy "Nieumarli", w piekle nie ma żadnych surowców takich jak drzewa itp. Dlatego też zrezygnowaliśmy z piekła. Być może nieumarli pojawią się w jakiejś dolinie wypełnionej lawą, ale to znak zapytania. Macie jakieś propozycje? Piszcie!

 

-jednak kończymy prace z projektem

http://www.youtube.com/watch?v=9VWCYennaqo

 

Sory za jakość, ale w Camtasia Studio nie zmieniłem rozdzielczości ;D

 

 

-no i najnowszy news!

http://www.youtube.com/watch?v=ER6Uq1oqa3U

 

-Aktualizacja 23-08-11

 

Na naszym serwerze zawitała już nowa paczka pluginów, dobraliśmy je tak aby sprostały zadaniu i zbytnio nie obciążyły maszyny. Jeśli chodzi o mapę, w 40% gotowa jest osada dla ludzi, w 30% osada dla Elfów oraz w 10% Aromia. Klas będzie trzy ;) Kolejno wymieniłem je wyżej. Oczywiście nie wykluczamy że pojawi się czwarta, i chyba będzie to koniecznością bo Elfy z ludźmi to jak narazie sojusznicy, dzieli ich tylko ogromna rzeka na której stoi most. Ale jak potoczą się losy? :) Tego wszyscy dowiecie się już niedługo!

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Opis fajny i podoba mi sie że som 4 rodzaje klas do wyboru :P a jak morzna to do whire-listy dodajcie Lizus B)

Opublikowano

Uwaga, przypominam że jest to zapowiedź serwera. Obecnie prace trwają w zamkniętym gronie. Po zakończeniu prac WL zostanie zdjęta ;) Nie mamy zamiaru utrudniań wam życia. Pozdrawiam Edziu.

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

Proszę o dodanie do whitelisty nick Ireth Faelivrin jak grać z fabułą to grać... będę ELFEM jak nie da rady takiego nicku to Ireth_Faelivrin .

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Czytajcie wszystkie posty, teraz nie dodajemy, jest to zapowiedź. Gdy zakończymy prace będzie specjalny temat i brak WL.

 

W tym temacie przedstawię wam początkowy skład:

 

HeadAdmins:

-EdekSkarpeta

-Kresek

GlobalModerator:

-Devil

Administrator:

-BroFighter

-Vercil

-Niepek

KidMod:

-pare osób

 

 

Pozdrawiam, Edek.

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

Hmm ;) Prace nad nową odsłoną ruszyły przedwczoraj, jak narazie kreujemy powoli mapkę oraz robimy pluginy ;) Kiedy start? Nie ma dokładnej daty. W tym samym czasie zajmujemy się własną grą ViaWWW oraz CS'em ;) Roboty nie mamy mało.

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...