Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Aimbot, Multihack v1.1 '' Wykrywalny '' !


x0Ph

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Features:
-Players ESP
 -Name ESP
 -Distance ESP
-Class ESP
 -Box ESP
 -Bone ESP
-World ESP
 -Explosive ESP(Claymory etc)
 -Heli ESP
 -Heli Distance ESP
 -PickUp ESP (bronie na ziemi)
-Radar 2D
-Efekty graficzne On/Off

-Aimbot
 -Autoshoot
 -Autozoom
 -Aim target
  -Glowa
  -Najlepiej widoczna kosc
 -Knife bot
 -Automatyczne odrzucanie granatow

-Misc
 -No Recoil
 -Laser
 -Crosshair
 -Killspam
 -Killsounds
 -Killstats
 -Thirdperson mode
 -Name stealing
 -Server Info
 -Shellshock Remover
 -No Sniper BlackOut
 -Fullbright

PunkBuster Screen Shot Blocker
Hack Bypassed , Undetected

Kolory esp do wyboru.

 

Changelog

1.1
Naprawiono kompas
Dodano właczenie i wyłączenie lasera oraz sniper blackout

 

Instrukcja:

1.Sciągnij hacka.

2. Uruchom sinJect

3. Injectujesz hacka do cod4.

4. Włączasz gre.

5. Menu hacka uruchamiasz Insert'em

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9b4ccb4c4342c11a7b98d853c8d3862d708f4807e3ec617135e03d5b0a74486a-1313081408

hack.rar

Opublikowano

Dzięki za wszystko. Wszystko działa dobrze ;]

Instrukcja obsługi:

1.Sciągni hacka.

2.Sciągni DCInjector lub inne

3. "Injektujesz" hacka.

4. Włączasz gre. Menu hacka uruchamiasz Insert'em

Miłego czitowania ^^

 

 

Jeśli ci pomogłem to daj plusika ^^

InjectorPack.rar

Opublikowano

Czasami sie zacina. Jak masz u góry czarny pasek (to wiedz że coś sie dzieje ;d) to znaczy ze dll sie zainjectował. I wtedy musisz kilka razy kliknąć insert zeby menu sie pokazało.

 

 

Chyba cos zepsulem bo nie dziala laser i sniper blackout ;/

  • 2 tygodnie później...
Budowniczy
Opublikowano

Wszystko działa, pamiętajcie żeby cod4.dll wkleić do folderu z grą.

mpcforum4everblue.jpg
Opublikowano
Dziala tylko na xp 32bit

i to jest jeden z niwielu powodów dzięki którym ponad 3/4 ludzi z tego hacka nie skorzysta

 

hack wydaje sie być dobry ale nie sprawdze bo mam win7

Obecny brak sygny :(

Opublikowano

i to jest jeden z niwielu powodów dzięki którym ponad 3/4 ludzi z tego hacka nie skorzysta

Ja myśle, że tylko testował na tamtym systemie, mi na win7 64bit działa bez problemu.

Opublikowano

Hack zajebisty :D lecz mam pytanie, dało by się WYŁĄCZYĆ ten tekst gdy włączy się mapa ? Chciałbym niedostawac bana tylko za to ze bot napisał jakiś spam typu ten hack jest tego i tego nazywa się tak i tak :angry: nawet po wejściu na serwer bez graczy i wyłączeniu wszystkich opcji hack nadal to robi :( mam nadzieje ze ktoś mi pomoże ...

Opublikowano

jeste jakaś nowa wersja tego albo komuś się gra przez to crashuje ?

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

Opublikowano

działa na 100% ale niestety u mnie wywala przy zmianie mapy i jak chcę ponownie wejść na serwer

( ͡° ͜ʖ ͡°) bitches

Over the last 3 years, you've spent 2547.3 hours playing this selection, which includes 384 items, is valued at $4724.12, and requires 1506.9 GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...