Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Co jest nowego w marketplace?


Combative

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na G1 pojawił się retail G36_CD. Czas promocji jest ograniczony. To najrzadziej spotykany retail, który był oferowany na samych początkach WR-a.

http://screenshooter.net/7980712/guilqgq

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Mańku, pomyliłeś się, jest to G36C_D, a nie G36_CD, jest to broń na 11 lvl która można kupić bez premium :)


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Mańku, pomyliłeś się, jest to G36C_D, a nie G36_CD, jest to broń na 11 lvl która można kupić bez premium :)

 

Yyyy, słucham? Nie wiem czy wiesz, ale to jedno i to samo. Nazwę zapisuje się według uznania. Dokładnie wiem o co mi chodzi i w niczym się nie pomyliłem, również w tym, że to najrzadszy retail. który ostatnio był sprzedawany we wczesnych Chapterze 1.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

T-Bomby numer jeden :P Już je kupiłem i naprawde się fajnie nimi gra tylko ze odrazu wyzywają od nooobów.

 

Temat mi się podoba dlatego masz +.

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

Zapomniałeś dodać ze za kupno retaila dostajemy w prezencie Gurkha, Dual Berettas, MAC-10 na 30 dni

 

Licze na --

ZBIERAM -

 

ProLis®

Opublikowano

Wiem o tym, nie dodawałem, żeby było przejrzyściej. Ale jak już tak się łasisz na te minusy i chcesz pomagać i być sławny to dodam ;>


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

a coś słaby ten udopade , nie masz 3 broni nie wpisanych

Zadeklarowałeś aktaulizować temat ; )

udopade - aktualizacja

3007.jpg
Opublikowano

Czytaj temat.

I jaki udopade?

LUDZIE, NIE JESTEM MASZYNĄ LUB BOTEM!


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

O dobrze ze dodales informacje :)

Topic jeszcze jej chyba nie dodal wiec ty zrobiles to za niego i on powinien zaaktualizowac :)

No widac ze same drogie bronie sie pojawily :)

Opublikowano

O dobrze ze dodales informacje :)

Topic jeszcze jej chyba nie dodal wiec ty zrobiles to za niego i on powinien zaaktualizowac :)

No widac ze same drogie bronie sie pojawily :)

 

Dobrze , że on dodał?

Ja dodałem przed nim, on jescze temat o tym napisał... Zwróciłem mu troszkę agresywnie (wybacz Matzar.) uwagę, a on i tak to dodał do tego tematu, mimo iż to dodałem.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Zaktualizuj temat bo masz co wstawiać ;]

Pojawiło się mnóstwo broni w MP w tym retaile

btw. wiemy że nie jesteś botem musisz się do tego przyzwyczaić

1376848905-U377559.jpg


Opublikowano

Shadow co ty gadasz? Widzisz temat w 100% zaktualizowany i jeszcze piszesz, bym dodał -.-


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Było zobaczyć wczoraj na stronkę warrocka co się działo ok. 22...

A nie piszesz, że jest ciągła aktualizacja

Btw. Wczoraj były do kupienia wszystkie retaile.

http://www.mpcforum.pl/topic/451623-info-marketplace-wtf/

To już zwykły użytkownik to zauważył a ty powinieneś być na bieżąco z takimi informacjami na temat broni...

 

Teraz jest już wszystko po staremu...

1376848905-U377559.jpg


Opublikowano

W market place się pojawił

 

1610.jpg

 

Super Master (PX) - 90 Days Lease

Cost: 450 G1 Credits

 

wykasowano też retaile z zakładki sales.

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Było zobaczyć wczoraj na stronkę warrocka co się działo ok. 22...

A nie piszesz, że jest ciągła aktualizacja

Btw. Wczoraj były do kupienia wszystkie retaile.

http://www.mpcforum.pl/topic/451623-info-marketplace-wtf/

To już zwykły użytkownik to zauważył a ty powinieneś być na bieżąco z takimi informacjami na temat broni...

 

Teraz jest już wszystko po staremu...

Tak więc jak już mówiłem nie jestem botem działającym 24/7, więc wczoraj mnie o tej godzinie nie było.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Dodaj tutaj MP7A1 - Cheetah Edition i Crosshair 4 (PX)- 90 Days Lease.

 

I usuń Desert Eagle.

 

Licze na --

ZBIERAM -

 

ProLis®

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...