Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konto Darkrobit patrykTM5 52lvl moje konto!


patrykKMN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jebane Pijawki się odezwały haha screena przerobił i jest mną haha Tylko szkoda że mam około 3-5 tys swiadków że Byłem 1 w top10 :)

Mam przynajmniej pamiątke z tej gry w porównaniu z ta jebana pijawką

masterskyc żal to mi twojej Matki że wychowuje takiego Bez mózgowca. Moze Geny odziedziczyłeś Po tatusiu gwałcicielu?

Opublikowano

Jebane Pijawki się odezwały haha screena przerobił i jest mną haha Tylko szkoda że mam około 3-5 tys swiadków że Byłem 1 w top10 :)

Mam przynajmniej pamiątke z tej gry w porównaniu z ta jebana pijawką

masterskyc żal to mi twojej Matki że wychowuje takiego Bez mózgowca. Moze Geny odziedziczyłeś Po tatusiu gwałcicielu?

cale pl1 :D to widzialo na ofdo widzialem temat do tego buga czy cos :P

Opublikowano

Jebane Pijawki się odezwały haha screena przerobił i jest mną haha Tylko szkoda że mam około 3-5 tys swiadków że Byłem 1 w top10 :)

Mam przynajmniej pamiątke z tej gry w porównaniu z ta jebana pijawką

masterskyc żal to mi twojej Matki że wychowuje takiego Bez mózgowca. Moze Geny odziedziczyłeś Po tatusiu gwałcicielu?

 

 

 

nie wyzywaj od rodzicow bo to tylko swiadczy o twoim dziecinnym zachowaniu

12096517424cdeec1e1a459.jpg

sygnatura1.png

Opublikowano

Jak chcesz się podjarać, że masz buga i nikomu go nie dasz idź na jaramsie.pl ^^

 

 

Crack od szymona ?! Haha, ten Wasz pro elo elo hacker, ściągnął cracka ze sharecash i mówi że to jego...

Opublikowano

patrykKMN przecież w pierwszym poście napisał że to support mu tak zrobił po tym jak chciał żeby mu odjeli 42 mln pd (tylko po chuja) a teraz wszystkich nabiera że to bug :mellow: :unsure:

Opublikowano

patrykKMN przecież w pierwszym poście napisał że to support mu tak zrobił po tym jak chciał żeby mu odjeli 42 mln pd (tylko po chuja) a teraz wszystkich nabiera że to bug :mellow: :unsure:

Po pierwsze to system buguje tępaku gówno wiesz o tym. Wiesz tylko że support zabral mi 48mil a nie 42!!

Opublikowano

no to za dużo wziął i nie ma na minusie to jedzie od max. LvL ja osobiscie nie wierze bo jak bym to znał to bym cały czas miał jakies konto w top 9 ...

@EDIT

Dodam pewnie ze jesli to fake to powie np. jutro że już nie działa BUG ...

TO JUŻ JEST KONIEC ...

Opublikowano

Za przeproszeniem odje*cie się od Patryka :/ Co ? Zazdrościcie że znalazł bug o którym wy może nigdy nie będziecie wiedzieli , tak wdłg. mnie może się lekko wywyższać .

 

A tak aprpo Patryk odpisz na moje pytanie na gg (moje gg:10229908) na temat tego turnbota.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...