Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konto Darkrobit patrykTM5 52lvl moje konto!


patrykKMN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aj, jaki "szpan" wylecisz z rankingu, może bana wyłapiesz i tak się skończy

ooo Szymonek wbił jak miło gdybyś czytał to byś wiedział pępaku. Patrz wyżej.

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrob to na serwerach zagranicznych z polskim jakimś ciekawym nickiem =D

Pokaz obcokrajowcom ze " Polak potrafi " :P

Heh Niech się troche uspokoi troche o tym potem zaczne dzialać BP bedzie miało robote :D

A teraz Niespamowac tylko czekac aż napsize wieczorem jak cos PW

Opublikowano

Witaj Patryk, czy byłbyś tak uprzejmy i napisał mi jak się 'pobawić' tym bugiem ? Chętnie bym tak zrobił na zagranicznym serwerze na którym właśnie grał pod ciekawym polskim nickiem ^^ Już widzę zdenerwowanie tego co jest Top1 :D

Opublikowano

patrykKMN też byś mi go wysłał na PW Fajnie by było chociaż na chwile być w top 1 na rankingu hehe

 

 

POZDRO ALL

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

patrykKMN też byś mi go wysłał na PW Fajnie by było chociaż na chwile być w top 1 na rankingu hehe

 

 

POZDRO ALL

Wcale nie jest tak fajnie wież mi :D

Opublikowano

nie wiem czy nie fajnie ale uwierzę ci na słowo a co dostałeś blokadę konta

Nie Patrz na Rank Klanow EXP jest na 1 miejscu :D Zaraz zrobie 2 konto w top1 xD

Opublikowano

tak lecz ja jestem na pl2 więc niewiem jak tam masz na pl1 czy innym servie ale bym prosił grzecznie o odpowiedz czy byś mi wysłał sposób na pw

 

Edit sorry za bazgrołyy

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Jaki bug .. przed edycją twojego pierwszego postu pisało że napisałeś do supportu żeby zabrali Ci 48mln PD a oni zrobili Ci 52 lvl :(

Nie ładnie oszukiwać

Wtedy jeszcze tylko mój post był ..

Pozatym swój post edytowałeś 5 minut po moim <_<

Opublikowano

Witam Hah znalazlem buga na top1 patrykTM5 to moje konto buga odkryłem dziś :) Macie tu ss-y z patrykTM5 link http://imageshack.us/photo/my-images/580/fgdff.png/

PYTANIA KIEROWAC W TEMACIE

 

Haha ty jesteś głupim głupkiem kurwa !

Daj '' SKRINA :D "" jak jesteś zalogowany na mapie tam otwóż użytkownika i pokarz ile PD masz na prawdę...

 

też jestem taki pro

http://imageshack.us/photo/my-images/7/darkorbit100lvl.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/59/nr1onge1.png/

 

jeszcze raz haha.... haha żal mi cię noobie ;D

Opublikowano

Haha ty jesteś głupim głupkiem kurwa !

Daj '' SKRINA :D "" jak jesteś zalogowany na mapie tam otwóż użytkownika i pokarz ile PD masz na prawdę...

 

też jestem taki pro

http://imageshack.us/photo/my-images/7/darkorbit100lvl.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/59/nr1onge1.png/

 

jeszcze raz haha.... haha żal mi cię noobie ;D

zal to nam cb jest hahahahahhah wbij na pl1 zobacz se klan exp(expiciele) :)

Opublikowano

Haha ty jesteś głupim głupkiem kurwa !

Daj '' SKRINA :D "" jak jesteś zalogowany na mapie tam otwóż użytkownika i pokarz ile PD masz na prawdę...

 

też jestem taki pro

http://imageshack.us...rbit100lvl.png/

http://imageshack.us...9/nr1onge1.png/

 

jeszcze raz haha.... haha żal mi cię noobie ;D

 

Ale debi* ...

Patrzyłem nawet z mojego konta na pl1 i on był pierwszy, a klan [EXP]Expiciele jest pierwszy....

xD

262xro2.jpg

xD

Opublikowano

Ale debi* ...

Patrzyłem nawet z mojego konta na pl1 i on był pierwszy, a klan [EXP]Expiciele jest pierwszy....

 

wow ale debil no na prawdę ;]

szkoda tylko że już pierwszy nie jest buahaha jebać Społeczniaków

wielcy boty się sebrały na tym forum... Powiem wam tyle CHUJ wiecie o botach jak ja zaczynałem bocić na darku to bota miało może 5 osób ja byłem wśród nich więc nie pierdolcie że jesteście tacy pro elo zajebiści bo i tak jesteście Bandą CWELI.

Kto to widział ?? umiem to i to... to podziel się kurwa a nie jesteście bandą pojebów po chwalić się tylko umiecie nic KURWA nie dacie... Pierdole to Forum i każdego na nim nara

Opublikowano

Ale debi* ...

Patrzyłem nawet z mojego konta na pl1 i on był pierwszy, a klan [EXP]Expiciele jest pierwszy....

Debile* to jesteś ty jakoś nie widzę go w top1 na pl1

 

Pozdrawiam

Bóg zapłać za -

Opublikowano

wow ale debil no na prawdę ;]

szkoda tylko że już pierwszy nie jest buahaha jebać Społeczniaków

wielcy boty się sebrały na tym forum... Powiem wam tyle CHUJ wiecie o botach jak ja zaczynałem bocić na darku to bota miało może 5 osób ja byłem wśród nich więc nie pierdolcie że jesteście tacy pro elo zajebiści bo i tak jesteście Bandą CWELI.

Kto to widział ?? umiem to i to... to podziel się kurwa a nie jesteście bandą pojebów po chwalić się tylko umiecie nic KURWA nie dacie... Pierdole to Forum i każdego na nim nara

 

Trzeba było od razu mówić że chcesz cracka od szymona...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...