Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konto Darkrobit patrykTM5 52lvl moje konto!


patrykKMN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ma bana i jest nadal w rankungu jesteś pro :D

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

Daj mi to, proszę, chcę wygrać piwo od nooba ;P

Hmm.. Napisałem ze dam paru osobom zaufanym do robienia sobie jaj z BP :D

A czy dam tobie to sie jeszcze okaże raczej nie bo szymonek zaraz to dostanie. A ja w imieniu innych graczy mówię on dał zaufanym osobom ja daje zaufanym osoba.

Będą Jeszcze jaja z tego buga :D A w ranku mnie niema ale klan w top 1 zapraszam :D

Noobkiller chyba wie jak to zrobić. I ze to bug spowodowany przez system od BP hehe ^^

Opublikowano

Hmm.. Napisałem ze dam paru osobom zaufanym do robienia sobie jaj z BP :D

A czy dam tobie to sie jeszcze okaże raczej nie bo szymonek zaraz to dostanie. A ja w imieniu innych graczy mówię on dał zaufanym osobom ja daje zaufanym osoba.

Będą Jeszcze jaja z tego buga :D A w ranku mnie niema ale klan w top 1 zapraszam :D

Noobkiller chyba wie jak to zrobić. I ze to bug spowodowany przez system od BP hehe ^^

Szymon NA FORUM ma perma

za duża sygnatura

Opublikowano

@jestem hackiem miales ponoc opuscic forum co nie? :P

 

@topic zrob spam na rankingu :D i wbij na czat i pogadaj na jakims noob koncie z cm o tym bugu :D

Opublikowano

Było by fajnie jakbyś go udostępnił dla wszystkich, a nie tak jak szymon. :F

50 postów [Znaczek nike.]

100 postów [Znaczek nike.]

150 postów [x]

200 postów [x]

250 postów [x]

Opublikowano

Było by fajnie jakbyś go udostępnił dla wszystkich, a nie tak jak szymon. :F

Udostepnie i naprawią a tak Porobimy sobie jajca z BP :D Zapodasz jakims nickiem i gitara :D

Opublikowano

wyjdz z tego forum ! umiesz czytaac? bo chyba nie napisal ze robi o dla jajc ! :D haha

Robie to dla jajc ale konto zostalo tylk wykluczone z ranku moj klan nadal jest top1 EXP Zapraszam :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...