Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MixSurvival] TrueGame Serwer [PVP][WL][RP]


pjachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Hasumi

 

Wiek: 15

 

Ile grasz w MineCraft`a : od Marcza

 

Dlaczego nasz serwer: Jest ciekawy lubie serwery pvp RP

 

Co możesz wnieść na serwer : Fajne budowle i mila atmosfere

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

Nick: Macio69

 

Wiek: 15

 

Ile grasz w Minecrafta : 5 miesiecy

 

Dlaczego nasz serwer : Server sie dobrze zapowiada chccialbym sobie na takim servie pograc ;D

 

Co możesz wnieść na serwer : Nowych ludzi, nowe budowle, pomc kolezenska

Arcymistrz
Opublikowano

Ludzie czytajcie a nie wy wchodzicie patrzycie na photo i IP nie czytacie co pisze i piszecie podanie wzorując się na przyjętych

Za wejście trzeba płacić ale naprawdę warto .

Nie robicie łaski że nie wejdziecie

Zapraszamy :>

Opublikowano

Serwer naprawde bardzo fajny , spoko admin i mod reszta ludzi również kulturalna i najważniejesze : umieją się zabawić ;DD .

 

ps: Po wprowadzeniu nowego ip nie moge wejsc na serwer bo nie jestem na wl ;( możecie mnie wpisac ?

Opublikowano

Serwer naprawde bardzo fajny , spoko admin i mod reszta ludzi również kulturalna i najważniejesze : umieją się zabawić ;DD .

 

ps: Po wprowadzeniu nowego ip nie moge wejsc na serwer bo nie jestem na wl ;( możecie mnie wpisac ?

 

przeciez wszedles na serwer :)

Opublikowano

Nick:Kilerynka

Wiek:15

Ile już gram:0,5roku

Czemu chcę zagrać na serwie: Ponieważ zapowiada się ciekawie po screenach i rzadko można znaleźć porządny serwer.

 

TRFJCGAJ

 

Pozdrawiam;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

marcuseq dostales bana za to ze w ciagu pol godziny miales nowicjusza na ROLNIKU co jest nie mozliwe

1. To nie pol godz. lecz 3 godz.

2. To jest mozliwe

3. Czekam na unbana

Staram Się Pisać Poprawnie !!!!
Przepraszam Za Błędy !!


Opublikowano

Nick:Kilerynka

Wiek:15

Ile już gram:0,5roku

Czemu chcę zagrać na serwie: Ponieważ zapowiada się ciekawie po screenach i rzadko można znaleźć porządny serwer.

 

TRFJCGAJ

 

Pozdrawiam;)

 

Kod jest błędny, użyj przycisku wstecz aby spróbować ponownie

 

Wyslij mi jeszcze raz kod na PW czesto uzytkownicy zle go przepisuja.

 

1. To nie pol godz. lecz 3 godz.

2. To jest mozliwe

3. Czekam na unbana

 

Sprawa zostala wyjasniona - jestes pod szczegolna kontrola.

Opublikowano

...

Sprawa zostala wyjasniona - jestes pod szczegolna kontrola.

 

 

jak narazie czekam na tego UnBan

Staram Się Pisać Poprawnie !!!!
Przepraszam Za Błędy !!


Opublikowano

Dalem Ci unbana 3 razy juz - mozliwe, ze cos sie zbugowalo proponuje Ci wybrac inny nick - bo bana sciagal moderator i ja osobiscie 2 razy - nigdzie nie widnieje, ze masz bana wiec albo siejesz popeline albo cos sie zbugowalo.

 

UWAGA KONKURS! 3 NAJLEPSZE NAJCIEKAWSZE I NAJBARDZIEJ PRZEKONUJACE PODANIA WEJDA NA SERWER ZA FREE!! CZAS SKLADANIA PODAN DO JUTRA! - KTO NIE CHCE CZEKAC NA PODANIE NIECH WYSYLA SMSA I WCHODZI W TRADYCYJNY SPOSOB!

Opublikowano

Dalem Ci unbana 3 razy juz - mozliwe, ze cos sie zbugowalo proponuje Ci wybrac inny nick - bo bana sciagal moderator i ja osobiscie 2 razy - nigdzie nie widnieje, ze masz bana wiec albo siejesz popeline albo cos sie zbugowalo.

 

UWAGA KONKURS! 3 NAJLEPSZE NAJCIEKAWSZE I NAJBARDZIEJ PRZEKONUJACE PODANIA WEJDA NA SERWER ZA FREE!! CZAS SKLADANIA PODAN DO JUTRA! - KTO NIE CHCE CZEKAC NA PODANIE NIECH WYSYLA SMSA I WCHODZI W TRADYCYJNY SPOSOB!

 

 

 

i co tera nie bd miec swoich itemek itd...

to sprobuj wejsc na moj nick, zobaczymy ...

Staram Się Pisać Poprawnie !!!!
Przepraszam Za Błędy !!


Opublikowano

Nick* : Czekoladowy

 

Wiek* : 16

 

Ile grasz w minecrafta* : 1 rok

 

Dlaczego nasz server* : Bardzo lubię survivale tego typu bardzo mnie zaciekawiły te statki :D

 

Co możesz wnieść na server* : Pomysłowość i jak najlepszą atmosfere

 

Czym się specjalizujesz : Budową statków i urządzanie wnętrz.

 

Jak oceniasz serwer względem opisu : 8/10

 

Jaki jest twój ulubiony Tryb Gry : Survival/Creative

666/666/666/666/666/666/666/666/666

Opublikowano

Nick* : Czekoladowy

 

Wiek* : 16

 

Ile grasz w minecrafta* : 1 rok

 

Dlaczego nasz server* : Bardzo lubię survivale tego typu bardzo mnie zaciekawiły te statki :D

 

Co możesz wnieść na server* : Pomysłowość i jak najlepszą atmosfere

 

Czym się specjalizujesz : Budową statków i urządzanie wnętrz.

 

Jak oceniasz serwer względem opisu : 8/10

 

Jaki jest twój ulubiony Tryb Gry : Survival/Creative

 

Zostaly juz tylko 2 miejsca - Gratulacje

 

Powielanie powyzszego schematu nie bedzie brane pod uwage jako zgloszenie prosze o kreatywnosc ten szablon zostal wyczerpan y:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...