Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Mc-Dragons [No-WL] [200 slotów] [No-Premium]


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cholerni griferzy,tylko by niszczyli mam nadzieje że przez takich noobow serwer nie podupadnie jak ten na którym nie dawno grałem.

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

System dedyka zmieniony , pozbyliśmy się lagów. Zapraszamy do gry na największym serwerze :D

 

Zaponiałem dopisac ,ze nabór na Klawiszy i moderatorów otwarty!

 

 

 

 

WHITELIST OFF jest !!

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

serwer nie najlepszy powiem fajnie sie gra ale powini wszystko ogarnac

1. ADMINSHOP nie dziala juz 2 Dni

2. restartujecie serwer ehm 10 razy dzienie

3. las jest calkowicie rozwalony nie ma gdzie rabac drewna

4. nie da sie zarabiac jak robisz swoja prace ,,,'

 

Zrobcie to i bedzie git

ZBIERAM =+ !!!

Opublikowano

pewno "lagi" zmniejszają a huja robią, pewno admin gruche wali i musiał serva wyłączyć bo mu się pornosy nie ładowały . ;)

mejker.jpg

 

 

Pomogłem ? daj + : )

Opublikowano

serwer nie najlepszy powiem fajnie sie gra ale powini wszystko ogarnac

1. ADMINSHOP nie dziala juz 2 Dni

2. restartujecie serwer ehm 10 razy dzienie

3. las jest calkowicie rozwalony nie ma gdzie rabac drewna juz zrobione ;D

4. nie da sie zarabiac jak robisz swoja prace ,,,'

 

Zrobcie to i bedzie git

 

zrobcie to a KIERZEK PRZESTAN sciagac pornole xD

ZBIERAM =+ !!!

Opublikowano

Dziwicie się? Za stołkiem zasiadł Admin, który rozwalił już 4 serwery, serwer ma po prostu zgrany team nie umiejący nic zrobić... Ciągle padał, pada i będzie padać :)

Opublikowano

Dziwicie się? Za stołkiem zasiadł Admin, który rozwalił już 4 serwery, serwer ma po prostu zgrany team nie umiejący nic zrobić... Ciągle padał, pada i będzie padać :)

tak pewnie padnie ale zal mi sie rozstawac z takim serwem

ZBIERAM =+ !!!

Opublikowano

wlazłem z początku fajnie widze fajne miasteczko dolaczam do pracy Kopacza patrze cos nie dziala probuje sie o to admina a admin nic nic ale probuje dalej pisze pisze a tu boom serwer padł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...