Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CZY WIERZYSZ W RZECZY PARANORMALNE ?


Mr.Arox

CZY WIERZYSZ W RZECZY PARANORMALNE ???  

107 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CZY WIERZYSZ W RZECZY PARANORMALNE ???

  2. 2. Je?eli tak to w jakie ???


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dostane w pierdol od ducha Michaela Jacksona to moze i uwierze. Poki co wierze w to co widze. Filmow widze ze co niektorzy za duzo widzieli i teraz zakurwaiaja do domu przed zachodem slonca bo sie boja ze ich duchy zabija.

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Teraz sie boje wielkie dzieki !!! x3

Nie widziałem nie wierze jednak są takie filmiki ze mozna uwiezyc nie polecam bo idzie sie przestraszyc ale jak ktos twardy jest to neich wpisze w google zjawiska paranormalne xD

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Ja to określam tak: Jest bóg są anioły

Jest DIabeł sa demony więc wierze ale nie chce i nie chciałbym doświadczyć;)

Daj minusaaaa!!!

Opublikowano

Ja to określam tak: Jest bóg są anioły

Jest DIabeł sa demony więc wierze ale nie chce i nie chciałbym doświadczyć;)

 

A gdzie jest bóg ? Bo go za chuja nie moge spotkac ! Z reszta moja sygnatura mowi wszystko a zwlaszcza userbar.

Opublikowano

Tak, w Zombie najprawdopodobniej.

Dlaczego?

Moja teoria polega na wściekliźnie.

Tak, uważam że wścieklizna może się zmutować do tego poziomu, że będzie robiła z ludzi coś na wstyl zombie.

To jest jak najbardziej poważna teoria z mojej strony.

aqcu39P.png
Opublikowano

Owszem, Boga, Duchy

Ale mysle ze zamiast "Potwory" to lepiej by pasowalo "Istoty pozaziemskie (Kosmici)"

odalup78ab6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...