Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HeroCraft[24/7][Dedyk][NO-WL][No-Premium][100 Slotów]


BulletKill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hah ;)

 

Nie polecam serwera, Dzisiejsza administracja HeroCraft nic nie ogarnia ;) na dzialke czekalem 2-3h? bo ,,Buduje - poczekaj''...

 

Tylko Gejmer <3 ogarnial :) na nic nie trzeba bylo czekac ;)

 

Tytul tematu powinien byc taki ;]

HeroCraft[24/7][Dedyk][NO-WL][No-Premium][100 Slotów][Off // Resety calego serwa co 10 minut]
;)

 

Wczoraj? Ktos z administracji cos rozwalil i kazdy mogl wchodzic na czyjes konta wiec juz nie pogram bo haslo mam zmienione :)

 

Pisalem na forum, do administracji i nic :) olewka totalna :)

 

Wiec pozdro, potrenujcie i jak dorosniecie to wtedy postawcie serwer :)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

@aroFaz

Popieram Cię.Gdy tylko Gamer odszedł serwer to jedna wielka "kupa" którą żądzi 12 Latek.

Byłem tam Moderatorem ale gdy Gamer odszedł zniszczyłem pół miasta bo nie chcę się słuchać H@ 12 Latka.

Tylko Pegas wziął się za serwer i przez niego serwer padnie za kilka dni.

Opublikowano

Właśnie wróciłem z tygodniowego wyjazdu i...

Jestem w totalnym szoku lecz spróbuję napisać coś logicznego:

 

Chodź mam 15 lat to twierdzę że nie powinno się wpierdalać jakiś zajebanych dzieciaków którzy zapłacili 20 zł ( nie wiem ile dokładnie ) z kieszonkowego na wysokie stanowiska typu moderator.

Całkowicie nie ogarniają serwera i myślą że są panami świata.

 

Takie zjeby typu Pegaz lub ProTeza np. rozjebali stary serwer ( Tak ! , ten ZAJEBISTY stary serwer ! ).

Straciłem około 150 godzin pracy, wszystko.... w pizdu !

 

Nowy serwer jest całkowicie beznadziejny :/

Wyszedłem po 10 min...

 

Na pewno nie będę już grał na tym czymś :(

CZY MA KTOŚ SAVE-Y STAREJ MAPY Z MIĘDZY INNYMI MOIM DOMKIEM ?

 

A co do ciebie GAMER....

Jesteś jednym z najzajebistszych adminów/modów jakich spotkałem w kanciastym świecie minecrafta. :) Pozdro stary...

 

Z głębokim żalem i zniesmaczeniem:

Artimal

Opublikowano

Pegas znajde cie w skarzysku ;) bo mam niedaleko wiesz prawko jest to mozna przyjechac ;d i sie dopytac o ciebie wiec lepiej uciekaj ze skarzyska :) bo juz tam mozesz nie pomieszkac :)

Opublikowano

Zaraz wszyscy polecicie z banami za flamewar i groźby.

Więc albo skończcie ten cyrk, albo się żegnamy.

 

Jak się nie uspokoicie polecą kolejne bany. Więc albo dojdźcie do porozumienia na gg/ts, czy cokolwiek innego, albo temat ląduje w koszu.

1321896841-U198706.png

Opublikowano

Mam pytanie, jestem nowym graczem. Po zalogowaniu do gry nie mogę się ruszać, wszystko widzę, widzę jak inni graczę piszą a ja nic nie mogę zrobić, dlaczego ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...