Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zobacz jakie jedzenie dostajemy :(


Flash3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pier***e... wy myślicie , że tak w Polsce jajka robią? Nie macie babci na wsi? Ogarnijcie się, takie rzeczy nie są w Polsce...ale oczywiście też są zabijane zwierzęta, lecz nie w taki sposób. To co jest ukazane na filmie, to Ameryka Południowa (czy Północna, sam już nie wiem) - Okolice Meksyku i tych krajów takich...

I hope life teach you good... I hope...

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ipaikillah

 

A w Tesco,Biedronce

masz napisane na stoisku z miesem ze to jest 100% Polski produkt ??

Bylo kiedys w Ekspresie Reporterow czy czyms takim ze wlasnie robili tak z zwierzetami jak na tym filmiku zywe wkladali do wrzacej wody,kurczaki dawali na dwor gdzie bylo -10*C

kto Ci to powiedzial ze w Polsce tego nie ma to jest wszedzie ;D

 

a to co pokazali na tych filmikach to jest tylko 10% tego co sie tam dzieje bo tylko w niektorych rzezniach sa kamery itp.

 

 

P.S mam babcie na wsi mieszka obok mnie i codziennie daje mi 10+ jajek :D

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Żyjemy w erze konsumpcjonizmu, nic tego nie zatrzyma. Albo my, albo oni - stare jak świat. Wygrywa większy,silniejszy,mądrzejszy to jest instynkt, który mamy od urodzenia.

Opublikowano

Powiem tyle: CHUJ PRAWDA

 

Tu są dane skrajne przypadki. Ile trafia się takich? 1 na tysiąc? Tylko te osoby, które się znęcają.

 

Założę się, że większość obejrzy ten film i będzie dalej wpierdalać mięcho :)

Opublikowano

Kur*^$%$#@#!

Aż mam ochotę wziąźć m134 i po()&%#erdalać tym noobom w ryj po 200 Nabojów!

Sry za dużo emocji.

Dobrze że jestem wegetarianinem (Uff :O)

Ale to jest okropne! :F... i jeszcze na żywca to pedały robią.

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

Żygać mi się chciało (Brak Słów) Pewnie Polska to inaczej robi odrazu głowę rozwala , a nie skacze na nich i rzuca nimi ale inne kraje to podobnie zapewne -,- Nie radze oglądać gorsze niż najstraszniejszy Horror bo po 10 sekundach wyłączyłem ;/

Opublikowano

Nic doda nic ująć takich ludzi to powinni zwierzęta jeb** w dupe!!

Ja rozumiem jeżeli przed wsadzeniem noża do gardła Jebnie sie raz a

porządnie dla świni w łeb a później dobierac sie do mięsa

A te (ludzie??) od razu kroją i pieprzą wszystko

minusy.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...