Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaka jest najlepsza postac do pvp i W MIARE DO EXPA


pupek121

Postac do pvp   

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka najlepsza postac wed?ug was ?

    • Ninja archer
      10
    • Ninja dagger
      16
    • Wojownik body
      10
    • Wojownik mental
      7
    • Szaman smok
      5
    • Szaman healer
      2
    • Sura bm
      21
    • Sura wp
      25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem kim już grac zeby postac byla dobra do pvp i w miare do expa jestem narazie wojem body a byłęm ( body mental body xD )

i dalej nie wiem czy zmieniac się na bodego gram na serwie Mexortis :P

 

 

mam 125 lvl tam są nowe mapy !!

Opublikowano

body najgorsza postac do pvp (ale dobra w expie)

 

 

zrob wp'ka (najlepsza pstac do expa) wbij lvl i zmien na BM'a (najlepsza postac do pvp razem archerem)

860331433165800174608.png

Opublikowano

Jak na mexortis to polecam Ci archera.

 

Kupisz łuk na 99 i kosisz każdego.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

@upy taaa sobie poexpi archerem...

Napisał w miare dobra do expa, a ninja archer to jedna z najgorszych klas do expa.

Polecam Ci surę BM, w miarę dobrze się expi i jedna z najlepszych postaci pod PVP

1356721310-U739101.png

Opublikowano

popieram wesiekexa bm ze względu na ochronke jest niezły w expie

ale ma też duszka sferke i 2 szybko ładujące sie skille co jest dość przydatne

 

może być także archer ale ni grałem na tym serwerze więc moja odpowiedź może byc niedokońca trafna

Obecny brak sygny :(

Opublikowano

Ja na mexortis mam sure wp i daje rade (to oczywiste) w pvm i swietnie w pvp :)

Tylko trzeba umiec zrobic eq :D

Wiec polecam

 

SURE WP

4442727dcac7a65ddf2978f.gif

 

 

Zbieram + !

Opublikowano

Sura wp.. Poczytaj Bulidy Statów i Skilli ;]

 

Ja surą wp na Xenox jade po 95k bez kryta na lajcie :)

(Graczą) Moobą z konia hitem wale po 50k ;]

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

i mam nadzieje że pomogłem

 

XenoX-MasteR

Nie wiesz co to skillsy?

 

 

Zbieram Laajki :D

 

 

Tu będzie sygna . By Baksiu :D

 

Juuż zamówiona :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSRH - na zawsze w naszych sercach! :)

Opublikowano

Grałem na Mexortis :)

Sura radzę ci wbić Lv Sura WP a potem do pvp BM :) Tak radzę na mexortis

Może kojarzysz nick Axetivv ( sprzedana ) TatoMuminek Moje postacię byłe :)

Pozdrawiam Dittmer :)

Jak na mexortis to polecam Ci archera.

 

Kupisz łuk na 99 i kosisz każdego.

Wątpie :) Grałem Tam BM i acherki mi walili 4k Ze skili :) a z hitów 2k krytami max ; ) acher jedynie na wojny dobry ;)

1322207191-U297077.gif

Opublikowano

Ja polecam Dagger'a dobry do expa i w pvp

satabplayer.png

 

 

I'm the Cult of Personality

Opublikowano

DO pvP zdecydowanie najlepsza postac to szaman heller 1. nikt nie ma na niego absów bo nikt nigdy nie robi pod szamana, ale to tylko moje zdanie

Opublikowano

gralem dlugo na mexortis nick : WiPeK gralem oczywiscie WP i jesli masz full abs nikt ci nie podskoczy . Moze wp ma slabe skile ale i tak wymiata

Opublikowano

Sura WP przy dobrym eq i na wysokich lvlach jest lepszy od BM.Więc ja z pewnościa stawiam na WP;)

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

Sura wp Czarowanie ostrze jest lepsze niz aura i dmg wchodzi na PŻ A NA DODATEK ROZPROSZENIE MAGI ZGASI AURE BERKA ITP :rolleyes:

 

@EDIT

Sorry lag byl

bannerv2.png

 

NIE BĄDŹ ŻYŁA DAJ

add.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...