Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaka jest najlepsza postac do pvp i W MIARE DO EXPA


pupek121

Postac do pvp   

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka najlepsza postac wed?ug was ?

    • Ninja archer
      10
    • Ninja dagger
      16
    • Wojownik body
      10
    • Wojownik mental
      7
    • Szaman smok
      5
    • Szaman healer
      2
    • Sura bm
      21
    • Sura wp
      25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wg. mnie surką BM się dobrze expi, a w pvp zła nie jest ;)

sygna200.jpg

By ja ;]

Opublikowano

Sura WP najlepsza postać do PvM i PvP

co do kolegi wyżej ostrze daje trochę mniej ataku niż aura choć można łatwo zwiększyć bonus ataku dodając staty w int

 

do expa nie muszę wypisywać bo każdy chyba to wie że WP to najłatwiejsza postać pod expa

a pod PvP sprawuje się doskonale nie zależnie od serwera, a co najważniejsze na rozproszenie magii nie działają żadne abs ;)

Opublikowano

Sura wp.. Poczytaj Bulidy Statów i Skilli ;]

 

Ja surą wp na Xenox jade po 95k bez kryta na lajcie :)

(Graczą) Moobą z konia hitem wale po 50k ;]

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

i mam nadzieje że pomogłem

 

XenoX-MasteR

 

 

 

Po kija dajecie minusy napisałem coś nie tak ?

 

...

 

Solidarność forum...

Nie wiesz co to skillsy?

 

 

Zbieram Laajki :D

 

 

Tu będzie sygna . By Baksiu :D

 

Juuż zamówiona :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSRH - na zawsze w naszych sercach! :)

Opublikowano

BM + Full abs + 6\7 na postać(jeśli jest na serwie) = kox :D

 

Na imetin gram ninją archer ;) ,łuk na 99 ma tam naprawdę zajebiste dmg :)

 

@Edit ,nie patrzyłem na daty ale up coś tam napisał to dlatego xD

normalkino.png

Opublikowano

KawiacziuS - Hmm grałem sura bm troche i szybko skonczyłem ze względu na rozpro u wp bo co z tego że na ochronce miałem 90 % obrażenia jak przyszedł wp rozpro i po ochronce tylko tyle że duszek zostaje :D

 

Pozostaje chyba mi na serio tym surą wp grac tylko wsumie to jest to samo jak ma się pvp sura wp vs sura wp tez rozpro siądzie i all po skillach :P

Opublikowano

2 tygodnie chyba starczy na odpowiedzi.

Zamykam.

 

Na prośbę autora otwieram ;)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

mental z bonami na magie dagery i jakieś miecze 2deczna do tego 40 na ludzi i jedziesz ssw na p bash na p stump na p i silne na p oczywiście wystarcza puki co skile na g 40 hh nadrobi za ciebie te p skile jak do walk na sury i nie ważne czy ma skile p i hh wystarczy ci tarcza 61 lvl i 30 magi aby taka sure 80 lvl mentalem 75 liznac z 2 skili i po niej, ale silne p jedziesz i się nie zatrzymujesz do tego full kryt full przyszywka wszystko full hp jedli chodzi o bodego to wymarzona maszyna do expienia ale do pvp lipa a i jeszcze jedno ninja dager małe biegające i chowające tez niezła maszyna do pvp

 

natomiast do expa to body i sura wp jak ma eq z apsami i dasz jej eq 100 na dt to taki 61 lvl sury ze skilami na m8 + shaman dragon z 25 cryta może zrobić runa na dt bez problemu

Opublikowano

Dlaczego u ninji archera jest zbugowany powtarzalny strzał !!!!!!!!!!! ;/ Kurde niby mam dobre eq ale to 10/5 ... Znacie jakieś fajne serwery podobne do Mexortisa gdzie by nie było 6/7 bonu ?? fajnie bylo bylo bo tak to zaraz każdy będzie miał full ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...