Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skille Z M Na G I Z G Na P Bez Tajemnic!


naur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Nie

 

@2UP

Pokaż ten błąd

Na razie przeciążony jest.

loadinga.gif

Aby zobaczyć sygnaturę wrzuć monetę

beztytuu3g.jpg
Opublikowano

Nie wchodzi Ci ponieważ IS jest na tej stronie ht tp://top.longjuyt2.com/shop

Ale teraz raczej nie wejdziesz bo jest chyba przeciążony

Opublikowano

Ty mam problem strona is wchodzi wszystko cacy ale jak wybieram sobie stonę to mi się po wczytaniu nic niepokazuje żadne odliczanie a tak normalnie innym chodzi ;/ mi też chodziło dopuki niezmienili ;//// o co kaman? dam pochwałe za pomoc ;p

Opublikowano

Mi wyskakuje coś takiego:

 

"888 枑尨888渣昫腔奀緊,ワ蠟郭彸笭陔湖羲IE婬怀フ妀傑華硊撈褫溼恀when you see 888 erro, please open Item ship address once more, then you can open it"

 

:*

Opublikowano

Robię tak jak jest napisane z tym wyjątkiem że zmieniam adres strony na top. na początku i nic. wyskakuje że URL nie został znaleziony ;/

:*

Opublikowano

Siema jestem nowy i ju.z niedziała is na tym 61... jest nowa ale mam problem bo po zalogowani wyskakuje mi błąd

-://top.longjuyt2.com/shop/ - to ta nowa

POMÓŻCIE

Opublikowano

Poradnik wyczesany xD

Wszystko ładnie każdy kamyk wchodzi już G8 podnieta bo zaraz P a tu du**. ;(

Z G8 na G9 nie chce wejść ;( Przeczytałem już 15 kamyków i nic.

Zabiera kamyk, trochę rangi, rade pustelnika i zwoj egzo, ale nie zalicza.

Na koncu jest jakis blad dziwny, jak wchodzi to pisze cos innego. ;( ;( ;(

Wiecie co to?

 

P.S. Ma ktoś z was już jakiś skill na P ??

 

@edit

Aha już wiem po prostu nie wchodziłu (już G10 xD)

Piszę programy na zlecenie, "tematyka" dowolna ;)

GG: 386303

Opublikowano

mam pytanko dlaczego mi jak wpisuje to samo co poradziles nie wchodzi is mam error 404 i nie moge jejsc ani na 1 link ani na 2 co mam zrobic mam skile po m1 i ie mige bic zal powie ktos.???

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A co trzeba wpisać przy trenowaniu duchowym ?

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

Opublikowano

Nie trzeba nic wpisywać do kamienia duchowego.Po prostu zbijasz se range na - i jedziesz z koksem.Uważaj tylko jeśli masz okrutny i cie dedną a ty masz założone eq to ci wypadnie ;]

Opublikowano
masz racje dj nic nie trzeba wpisywać

 

Report za spam. A nic nie trzeba wpisywać, a jeżeli cię zabiją na Wrogim to EQ może, ale nie musi ci wypaść

reklama RMCF1902

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...