Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skille Z M Na G I Z G Na P Bez Tajemnic!


naur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej jak ja wchodze na tą stronke co sie podaje ID wyskakuje mi takie coś : Not Found

 

The requested URL /shop/player.php was not found on this server.

 

PLISKA POMUŻCIE...

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MI WYSKAKUJE TO JAK ID WPISUJE: Not Found

 

The requested URL /shop/index.php=50405 was not found on this server.

 

 

jezeli sle wpisuje to napsizcie jak wpisywac id w linku

Tradehack

CLICK

 

 

Daj +++++++++ plx

 

 

Opublikowano

jak w is nazywa sie zwoj egzorcysty bo te kody nie dzialaja nawet niewiem gdzie je wpisac albo dajcie screen jak wyglada ten zwoj?

YOU FUCK WITCH ME!YOU FUCK WITCH THE BEST!

 

LUDZIE CZYTAJCIE CO SIE PISZE W TEMATACH NIEPISZCIE NIEPOTRZEBNYCH POSTOW

 

一个帐户很多球员佩泽梅克安斯基亚切克

Opublikowano

Not Found

 

The requested URL /shop/player.php was not found on this server.

Coś takiego mi wyskakuje gdy wklejam kod http:// www.longjuyt2.com/shop/player.php?id=71094

Może mi ktoś to wyjaśnić ?

Opublikowano

Więc kilka spraw mam :

 

1.Pan tihari1 spamuje i robi PuP. (Dla niewiedzących PuP-PostUnderPost)

2. Jest kolejna nowa strona IS: 61.160.212.12/shop

Z tym że raz działa, raz nie.

 

Pozdrawiam, Santarius.

reklama RMCF1902

Opublikowano

Not Found

 

The requested URL /shop/player.php was not found on this server.

 

Czy to jeszcze chociaż działa???

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

e no dobra wpisuje tam to pojawia mi się okienko z odliczaniem czasu i co dalej?? nie rozumiem tego;/ I gdzie te rzeczy mi się pojawią u dozorcy?

Opublikowano

Z którego linka to mam wchodzić?? po na forum dużo aktulalnie wszlem na 61.160.212.12/shop/ok.php ale sie zalogować nie mogę ????

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

witam, mógłby mi ktoś pomóc ? Natomiast mam taką sprawę wchodze na IS normalnie sie loguje tylko jest jeden problem ;/ gdy kupuje inne rzeczy np.fryzurke jest OK ale kiedy chcę kupic instrukcje strzelający smok (lub inną) to niby kupuje ale mi SM nie zabiera i nie mam tego w magazynie ! jeśli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc z góry dzięki !!

Opublikowano

Tak, no pewnie bug. I pewnie dlatego, że jest tak ustawione na serwerze uważasz się za wielkiego i świetnego hakera.

Rzeczy kupione w IS pojawiają się w 3 przycisku u Dozorcy. Tak jak w magazynie trzeba tam wpisać hasło. Jasio33-Nie rób tak, te .../shop.ok.php powinno się pojawić po zalogowaniu. Wchodzi się na longjuyt2.com, i klika 4 od lewej czerwone okienko ( 3 jeżeli nie liczyć tego pomarańczowego.)

A przed chwilą kupiłem sobie 100 aur.

reklama RMCF1902

Opublikowano

Jesus Cry.. Longjuyt2, IS jest czasami(często przeciążony, więc nie dziala) a serva w tym momecie odbugowują i naprawiają 1m w Jinno.

Opublikowano

To nowy is ht tp://61.160.212.12/shop/ok.php

 

Mi działa tylko w tedy kiedy zmienia id neta czyli restart bo mam neostrade

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

http://61.160.212.12/shop/

 

To wchodźcie na ten adres da nie ten z " /ok.php "

Bo to jest "strona" przekierowująca po właściwym zalogowaniu

Dlatego czasami jest biała skoro nie wpisaliście passów.

loadinga.gif

Aby zobaczyć sygnaturę wrzuć monetę

beztytuu3g.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...