Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze Pały Na Koniec Roku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e to widzę że u mnie jeszcze ujdzie ;)

 

zagrożenia

-było z matmy ale dzisiaj wyciągnąłem (fart) :D

-chemia (ostatnia sznasa jutro, trzymajcie kciuki)

 

i tyle ;) reszta 3-6 (6 tylko z wf-u, przeważają jednak 3 :P

 

 

.....więc 3 klasa gim czeka na mnie otworem ;)

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Średnia 5.0 na koniec...

Ale myślę, że taka średnia w I klasie gimnazjum to przeciętna średnia.

Jak można mieć 2 na koniec z W-F?? -.-

Opublikowano

buhahah jak można mieć 2 z W-F przecież to najprostszy przedmiot

 

na koniec średnia 4.82 tylko jak zwykle czepiają się do zachowania

Opublikowano

Miałem Zagrożenie z Chemii Podchodziłem 3 razy i w końcu zdałem xD

Gość mlody22pl
Opublikowano

Do All co pytaja jak mozna miec 1 z W-F

Przepis by Mlody22pl ;P

1.Nie przebieraj się (chodź cały czas w dzinsach)

2.Skacz 20 cm w dal

3. Rzuć Piłeczką palantową za siebie

4.Powyzywaj się z Nauczycielem W-F ;>

Opublikowano

srednia 2.87, jeszcze 2tyg temu zagrozenie z 4 przedmiotow ale juz wsio pozaliczane. eZ

Wrzuć.se! - zachęcam do dyskusji na temat mojej stronki do uploadowania obrazków przez ich bezpośrednie wklejanie na stronę!

Opublikowano

wrotek ale jesteś super ja miałem 7 zagrożeń

 

Wszystko zaliczam po znajomościach jak ma się 17 lat zna się dużo ludzi

 

@2xdown

nie pytam o gimnazjum

Opublikowano

Ani jednej pały i dwójki, 3 trójeczki i reszta czwórek i piątek, ale przeważają czwóreczki. Ale nie ma co się dziwić, że ani jednej pały, bo to dopiero 1gm. A średnia coś ok. 4.2

k2networkiv2.png
Gość black_shadow
Opublikowano

Moja średnia coś koło 2.4 :D :D hahaha... 6 z infy , 5 z WF , Reszta Same 2 chyba :D

Opublikowano

1 z w-f mozna miec w latwy spsob albo nie zaliczyc spraw. lub nie chodzic ;p mnie chcieli nie klasyfikowac ale mialem dobre uklady z w-f-ista ;p i mnie przepusicl ;p

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

Opublikowano

Ja tez jestem czyściutki :D

Mialem jedno zagrożenie ale to było w 4 klasie :D

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Z wf mam 2,było z geografii i fizyki,napisałem sprawdziany na 5,i tera gadają że jestem leń :)

"According to legend, those who are called a berserker are an object of fear; not only for the enemy, but for the allies as well because it is said to kill anything in its path..."

 

~Serpico

Opublikowano

Ja mam 5.17 - Postarałem sie... Ale jedna kobitka z mojej klasy ma 5.9... :blink:

 

Jestem fajny i robie tekstury. :3

Opublikowano

A ja zabralem papiery ze szkoly ;P

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Opublikowano

fajnie by było podać jaka klasa bo w podstawówce mieć pałe to wyczyn.

 

Ja nie miałem żadnej pałki jeszcze.

Opublikowano

3/4 z was mowi : "bez nauki/staran"

 

a pewnie 99% z tych 3/4 odrazu po przyjsciu ze szkoly opierd.l od matki za stopnie i do ksiazek..

Nie wiem o czym gadasz o_O

Do PL wchodzisz przez NPC w Green.

Później nie włazisz do żadnej pierdolonej jaskini tylko idziesz na ,,plaże'' masz na mapie i kurwa po drodze masz stone golemy

Opublikowano

3,84 <- ógólna

 

Ide na prof biol-chem,miała być 5 z biologi średnia 4,4x z grosikiem a suka i tak mi nie podniosła mimo 3 dodatkowych prac,wredne suczki nie : d?

tak czy inaczej cała ostatnia klasa męczarni przepłynięta na ściągach >.>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...