Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze Pały Na Koniec Roku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam dwóję z matmy(Pani mi dała z litości bo jest dyrekorką i twierdzi że za rok nie chce mnie w jej gim widzieć xD), a tak to mam 2 z chemii i z anglika (nie wiem jakim cudem )xD

Mam średnią 3,67:D, może podliczymy średnią MPC-użytkowników?:D

"Sygnatura może zawierać

 

* dowolną ilość obrazków

* dowolny rozmiar obrazków(w sensie wielkość??, czy rozmiar mb,kb?)

* dowolną ilość adresów URL

* dowolną ilość linii "

 

Wasz błąd :)

 

szyszolew.jpg

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A mi kur*a wychodzi 4,72 ;[ I co by tu zrobić... Dać w łape xD.. Jak myślicie??

 

@OdbytowyGrzyb Tez miałem iśc do technikum informatycznego ale jednak ide do elo

3 lata sie wysiedzi jakos ale te 4 i jeszcze masakryczne przedmioty zawodowe.. porazka ;/

A po za tym powaznie sie zastanawiam czy wogole nie zrezygnowac z informatyki. Co kazdego pytam gdzie idzie - ...do technikum inf... do LO mat - inf. A zapasu na informatykow mamy chyba na 300 lat ;/

ei3809.jpg

 

ICESHARD.COM.PL

Opublikowano

4.2 - wg. rodziców przebimbałem cały rok, ale nie jest źle. Testy ładnie poszły (41, 45, 39 [niem.]). Teraz tylko liczyć, że się dostanę do LO, do którego chce (profil mat-fiz).

1644b8636667.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...