Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][DLL] Pliki serwerowe 1.8.x by dmx!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko super, ale podaj autora części tego spisu komend:

 

18670727276604622647.png

 

 

Spoiler

 

 

AntyXray

/axr on - Włączenie pluginu.

/axr off - Wyłączenie pluginu.

 

AutoSave

/save - Zapis świata.

 

CommandBook

/give /item - Podarowanie dowolnemu itemu danej osobie.

/who - Lista graczy online na serwerze.

/kit - Startowe eq.

/setspawn - Ustalenie punktu spawnu na serwerze.

/time - Zmiana dnia lub nocy na serwerze.

/spawnmob - Spawnowanie danego moba.

/weather - Zmiana pogody.

/teleport /tp - Teleportowanie gracza.

/warp - Teleportowanie do danego punktu.

/setwarp - Ustalenie danego punktu do teleportacji.

/mute - Zakaz pisania dla danego gracza.

/broadcast - Wiadomość dla wszystkich na serwerze.

/kick - Wyrzucenie gracza.

/ban - Zbanowanie gracza.

/unban - Odbanowanie gracza.

/isbanned - Lista zbanowanych.

 

EpicQuest

/q - questy

/q help - pomoc

 

iConomy

/money - Sprawdzenie ilości pieniędzy na koncie.

/money pay - Przelanie pieniędzy na konto danego gracza.

/money set - Ustalenie ilości pieniędzy na koncie danego gracza.

/money reset - Zresetowanie konta danego gracza.

/money hide - Ukrycie konta danego gracza.

/money create - Stworzenie konta.

/money remove - Usunięcie danego konta.

/bank - Zbiór komend dotyczących banku.

 

iConomyChestShop

/buy - Kupowanie itemów.

/sell - Sprzedawanie itemów.

 

Jobs PL

/jobs browse - Lista dostępnych prac.

/jobs join - Dołączenie do pracy.

/jobs admininfo - Info o pracy danego gracza.

/jobs employ - Zatrudnienie gracza do pracy.

/jobs fire - Wyrzucenie gracza z pracy.

/jobs promote - Dodanie lvli do pracy.

/jobs demote - Zabranie danego levela z z pracy.

/jobs grantxp - Dodanie exp do pracy

/jobs removexp - Zabranie expa z pracy.

/jobs transfer - Przeniesienie z pracy do innej zachowując poziomy.

 

LWC

/cpublic - Stworzenie publicznego zabezpieczenia.

/cpassword - Zabezpieczenie na hasło.

/cprivate - Prywatne zabezpieczenie.

/cunlock - Odblokowanie.

/cinfo - Info o zabezpieczeniu.

/lwc - Zbiór reszty komend.

 

Magic Carpet

/mc - Włączenie/Wyłączenie dywanu.

 

Warpz0r

/warp - Lista dostępnych warpów.

/setwarp - Teleportacja do danego warpa.

/sethome - Ustalenie miejsca teleportacji do domu.

/home - Przeniesienie do domu.

/listwarps - Lista warpow.

/removewarp - Usuniecie warpa.

 

WorldEdit

//wand - Podstawowa komenda do zaznaczania terenu.

//expand - Rozszerzenie terenu.

//set - Zaznaczenie terenu danym blokiem.

/up - Podnoszenie gracza wyżej o daną ilość bloczków.

Wszystkie komendy są dostępne tutaj.

 

 

 

 

Jakieś 90% pisałem ja.

Dowód?

http://www.mpcforum....pisem-dzialania

 

 

 

Pozdro :)

 

@up Krzysztofa tylko on napisał to szybciej od ciebie

Mógł se edytować post

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@up Krzysztofa tylko on napisał to szybciej od ciebie ;)

 

 

//offtop

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

wszystko fajne ale mam problem bo gdy ktos nie jest adminem i wpisuje spawn to wtedy pisze mu you don't have permisions z gory dzieki za pomoc

Opublikowano

wszystko fajne ale mam problem bo gdy ktos nie jest adminem i wpisuje spawn to wtedy pisze mu you don't have permisions z gory dzieki za pomoc

Daj sobie opa.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Mi coś nie chula wszystko robie dobrze lecz gdy odpalam minecrafta to wyskakuje Cant't reach server.

POMOŻE KTOŚ DAM PLUSA.

bez gif.

Opublikowano

Witam. Dawno mnie tu nie było, wynikało to z wielu czynników, także z tego, że mało gram w minecrafta.

Nie wiem, ale mogę robić kolejne wersje, ale czy chcecie? Piszcie.

 

Co do postu krzysztofy. Krzysztofa, nie może pojąć, że moja paczka jest popularna jak jego, daje minusy, wręcz hejtuje gdzie się da. Cały opis pisałem SAM.

classic-76561198003869963.png

Opublikowano

Tak chcemy kolejne wersje ;]

A możesz napisać na kiedy zrobisz wersje na finalnego miencrafta?

Ogółem paczka spoko wszystko działa +

Poniższe zdanie jest fałszywe.

Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...