Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przy jakiej muzyce budujesz w minecrafcie?


addoh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Linkin Park - "Waiting for the end", "Given up", "In the end", "The Catalyst", "Somewhere I belong", "With you "

Iron maiden - "Fear of the dark", "Transylwania"

Queen of the damned - "System"

Acid drinkers - "Always look on the bright side of life", "balada", "New York, new York"

Neurosis - "Within"

 

Głównie metal i hardcore ;)

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hifi Banda, Banda Unikat, Fokus, Chada, PIH, Hemp Gru, Bas Tajpan, Junior Stress i jeszcze jacyś tam :) tych głównie...

Opublikowano

1/4 postów to narzekania na muzykę innych... Każdy ma swoje gusta... Według mnie dzieciaki, które piszą "Od kiedy to i to to muzyka?" "Od kiedy mettallica to muzyka? Przecież to darcie ryja" powinny dostać 5 % warnów za obrazę. To nie otwarta dyskusja, na temat czy to muzyka czy nie, ale temat pt. "Co słuchacie podczas budowania"...

 

Co do tematu

 

Zwykle włączam film Niekrytego Krytyka, JJayJokera z PSP, dawne i stare odcinki albo MinecraftPolska. Mi wystarczy słuchanie co mówią, nie muszę oglądać, chyba, że coś budują albo nudne :P

 

Zwykle muzyki nie słucham, słucham co mi wpada w ucho :D

Opublikowano

Ja Hard Style lub Hip Hop( PFK) itp.

@hrabia12

od kiedy kurwa metalica to muzyka to zwykłe darcie ryja

Haha, wyjąłeś mi to z ust (+). A żeby spamu nie było to dodam jeszcze kilka nutek






napiskx.png
Opublikowano

Ja Hard Style lub Hip Hop( PFK) itp.

@hrabia12

od kiedy kurwa metalica to muzyka to zwykłe darcie ryja

 

Aha ale przynajmniej tekst tych piosenek ma jakis sens a nie tylko "ol dej ol najt łat da fak" :D

 

2)Poza tym mów co chcesz i tak hip-hop to muzyka dla walniętych "dzieci ulicy" (czyt. mieszkań socjalnych), które w życiu do niczego nie dojdą.

 

PS

przy okazji raport za wulgi słodziaku ty mój :D

 

3XUP

 

nick herometin2 - i wszystko jasne :D patrz punkt 2

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

David Guetta, Rihanna, Gaga, PittBull itpp

Mój Kanał na

YouTube

 

Subskrybować / Oceniać / Komentować

Będzie 5.000 wyświetleń wszystkich filmów na kanale = KONKURS !

Opublikowano

Ja sucham justina bibera na 100 % :****

 

Nie no :D Ja ogólnie hip hop, hard style i metal/rock. Wiem że dziwne połączenie ale podobają mi się wszystkie syle muzyczne :)

Jak ktoś słucha hh to polecam Yelawolf - Daddys Lambo ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Pitbull - Give Me Everything ft. Ne-Yo, Afrojack, Nayer

Grubson - Na szcycie

Rihanna - Man down... bez sensu to ram pam pam pam ale coś w niej jest ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...