Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przy jakiej muzyce budujesz w minecrafcie?


addoh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz możecie mówić przy jakiej piosence budujecie w minecraftcie jeżeli nie słuchacie niczego to napiszecie że nie słuchacie , proste i logiczne xD

Teraz ja powiem : c-bool house baby oraz Alexandra Stan - Mr Saxobeat.

Jeżeli nie słuchasz to radzę ci wejść na yt , wpisać nazwę swojego ulubionego utworu , zminimalizować przeglądarke i możemy cieszyć się grą ( czasami , jak utwór się skończy trzeba , niestety wznowić , ale opłaca sie to robić co 3-5 minut , bo słuchanie naprzykład Linkin Parka jest ciekawsze od słuchania jak niszczymy klocki :D )

Wracając do tematu wypiszcie się! :D

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2 post

 

a od kiedy to pop i techno jest muzyką? ;P

 

Ja słucham porządnej muzyki głownie klasyków typu Led Zeppelin, Metallica, Foo fighters, System of a down, Rolling stones

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Hmm jak tak dobrze pomyśleć to ja słucham np JJay CTSG niekrytego krytyka itp :D

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

Ja raczej słucham RMF Maxxx ewentualnie youtube czy też muzyki grubson'a

PS:to powstało dla spamu? czy mi się tylko tak wydaje:D

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

metallica,ac/dc,rolling stones,the beatles, led zeppelin, dire straits, guns n' roses i w chuj innych Nie chce mmi się już pisać,trochę dzisiaj wypiłem heh

dalailama986.png

 

 

7987.gif

9209.jpg7650.gif

7490.pngsabaton_userbar_01.png8983.jpg

Opublikowano

Ja najczescie OpenFM Viva i MtV

PS: Moim zdaniem ten temat zostal stworzony do nabijania postow :D

 

Opublikowano

[quote name=ivanek :D' timestamp='1309983080' post='2796972]

metallica,ac/dc,rolling stones,the beatles, led zeppelin, dire straits, guns n' roses i w chuj innych Nie chce mmi się już pisać,trochę dzisiaj wypiłem heh

 

 

 

 

Edit: Cytat bo kolega wypisał za mnie a mi się nie chciało :P

Opublikowano

Ja słucham radia czyli eska albo złote przeboje hehe

50 postów - Jest

100 postów - Jest

200 postów - Nie ma

300 postów - Nie ma

500 postów - Nie ma

1000 postów - Nie ma

 

Dawaj + oczywiście jeśli pomogłem ;p

 

Kocham MpcForum :)

18706.png

 

mca.pngmca.png

Opublikowano

Nie wymienie tytułów - hardrock i metal, ładnie napierdala po uszach przez co ładnie zwiększa wyobraźnie.

Opublikowano

hehe nareszcie coś ciekawszego (nie twierdze że tutaj nie ma nic ciekawego ale zawsze coś innego). Wracając do tematu to podczas grania w Minecraft'a używam programu Open-Fm a w nim słucham stacji przedewszyskim "100% Linkin Park" - jestem ich wielkim fanem, ostatnio jakoś mnie naszło na stację "Dubstep" tylko później od głośnego słuchania i od tych bass'ów boli mnie głowa także nie polecam ;p, i jeszcze słucham "Trance FTB" noo jeszcze czasem coś mocniejszego typu "Ciężkie Brzmienia" etc.

Internet:

Netia Download - 6878 k/s Upload - 409 k/s

PC:

Windows XP, SP3, x32 bit, Procesor: AMD Athlon 64 Processor 3500+ 2.21 GHz, 960 MB RAM, Karta graficzna zintegrowana NVIDIA GeForce 6100

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...