Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystko o 99NOS - Prośby, Pytania, Problemy


Edek Skarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy jak się robi misje dropienia na SP3/4 to szybciej itemki dropią czy tak samo?

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

elo. gdzie wlonczyc bota aby expic lvl ( mam woja 42lvl i chcem expic na norm ) . krety? do 40 expilem na slonecznych ale teraz malo idzie. plz o odp ( 99nos)

 

 

muj nick to ArhidPL

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

A masz 2 ziarna mocy ???

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Witam otóż mam problem z pobraniem nos99 bo pobiera mi sie jakies 500mb i anuluje pobieranie.

czy mógł by ktoś mi wrzucić na jakiś server w minimum 2 partach tego klijenta(działającego :D )

z góry dziękuje za pomoc.

 

edit@ pobrałem z flashgeta i poszło ;)

04.jpg Sygna z db ;)

Nie zbieram "+" ani "-" daj co chcesz ;]

Opublikowano

A wie ktoś może jakie są komendy fam w Nos99?? Zostałem zastępcą w ,,Czeskiej'' fam w której nie chciałem być, chciałbym z niej wyjść i stworzyć własną fam,

Z Góry dziękuje

Opublikowano

co do komend ja ich nie znam

ale jesli znajdzie zei uczynny czlowiek dam mu 10 souli

 

edit: płace również 10 souli za info odnośnie usuwanie postaci

 

notki do i_KILL_you

Opublikowano

witam. Mam pytanie: czy zamieni sie ktos;

daje luka 41lvl, ranger +5 oraz woodnine 41% na enigmie

za sp3 w pudle lub konto z sp 3 na 99nos

 

 

 

albo

 

 

 

dam konto maga 48lvl 36job, red +5, holly +5 oraz emperiale 41%

za berka w pudle job nie wazny ( moze byc 1 ) lub za konto z berkiem na 99nos

 

 

 

 

pw, lub ntk/szept do BladeWojPL na 99nos

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

tworu: nie

Vamph: na 99nos twoje mityczne osiagniecia z pla sienie licza nikt sie raczej nie wymieni bo 1 sp 4 wśród polaków mi znanych jest na moim koncie :( to wk

Opublikowano

tworu: nie

Vamph: na 99nos twoje mityczne osiagniecia z pla sienie licza nikt sie raczej nie wymieni bo 1 sp 4 wśród polaków mi znanych jest na moim koncie :( to wk

 

 

ok, ale nie chodzi mi gluwinie o konto, moze byc np destro w pudle

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Zna ktoś komendy do 99nos?

Chodzi mi o:

-Dodawanie do fam,

-Odchodzenie z fam,

-Mianowanie zarządców lub zastępców,

-Wyrzucanie z fam,

-Mianowanie na szefa.

Opublikowano

Mam 33lv maga. Robiąc misje i expiąc w ile wbije 80lvl? Dodam że gram od 4 do 7h.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

WITAM . Mam pewien problem , ponieważ wkleilam juz ten 99nos do folderu nostale, wyskakuje mi login ok , wpisuje passy , Klient odpala sie , jest ekran logowania. Wpisuje te same passy i jest napisane ze Id i haslo sa nieprawidlowe(zalozylam z 3 konta) a na 1 koncie ktore zrobilam wyskakuje ze konto zostalo zablokowane ; / co zrobic?Prosze pomozcie.. ewentualnie , moglby ktos poinstuowac jesli zle cos zrobilam lub ewentualnie zalozyc puste konto i mi dac? Proszę :(

Opublikowano

kubaman: okolo 60-63 lvl dogonisz questy do lvla i bd trzeba expic

kot :komenda dziala ale ja potrzebuje odejsc z fam

vamph:mistrzu pudlo tu kosztuje +-50 wingów i jeśli ktos sela sp to cena +- 300-500 wingów

Opublikowano

Mam pytanie bo słyszałem ze za 2 godziny grania jest 1 nos-dolar a ja juz gram ponad 1 dzień i ok byłem na nostale już 14h i nie mam żadnego nos-dolara.

Na nostale bylem non Stop przez 14h i nie wylogowałem tylko server zmieniałem

Prosze o szybko odpowiedz

Opublikowano

to jest 1 nos? bo ja juz gram chyba z 2 dni razem a wiec ;)

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...