Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystko o 99NOS - Prośby, Pytania, Problemy


Edek Skarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie jestem glupi, nie dziala

Hmm... Czy ja twierdzę,że jesteś głupi? :unsure:

Na pewno wybierasz opcję dotyczącą zmiany klasy?(nie napisałeś nic co mogłoby rozwiązać problem)

Wstaw ss'a z wyskakującą informacją(może coś rozkminimy ;) )

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

23kdgk5.png

 

ja nic nie moge wybrac. klikam na mimi i to wyskakuje

Spróbuj ukończyć questa(jeżeli go posiadasz)...

Może to być problemem...

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

jakiego? mam robic all? bo mam tego na 3 lvl ;(

Rób questy dopóki nie pokaże się na dole(pasku) zwój zawinięty,który oznacza,że mamy odebrać questa(wtedy questy główne będą zrobione i spróbuj ponownie wybrać profesję)

Myślę,że to powinno pomóc,aczkolwiek powinieneś wykonać te pierwsze misje i spróbować wybrać profke ponownie ;)

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

Rób questy dopóki nie pokaże się na dole(pasku) zwój zawinięty,który oznacza,że mamy odebrać questa(wtedy questy główne będą zrobione i spróbuj ponownie wybrać profesję)

Myślę,że to powinno pomóc,aczkolwiek powinieneś wykonać te pierwsze misje i spróbować wybrać profke ponownie ;)

 

 

 

ok, thx, moze pomoze

Opublikowano

Witam ! Wczoraj wieczorem dostałem chyba karę ( nie mogę atakować) za wugla( F*** U) . Co mogę zrobić żeby minęła ? Bo siedzę i nic nie robię, a normalnie po każdej minucie powinien pojawić się zielony pasek ile jeszcze zostało, a tu nic .

Ile muszę czekać do końca kary ? OTO FOTA :

http://imageshack.us/photo/my-images/708/201107140bonzayyypl.jpg/

S< BFH KONTO NAJLEPSZE BRONIE

Opublikowano

@Up nie wiem jak Ci pomóc... :(

 

Mam pytanie... Jaka jest komenda by dodać nowego członka do rodziny?

%FamillyInvite nie działa :huh:

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

Pobierałem stąd

http://76.73.8.130/99nos_Full_1.01.exe

Posiadam Dirext 11 i ustawienia zmieniałem

Możliwe,że to wina Dircetx-a.

Odinstaluj Directx-a. Zainstaluj directx9,jeżeli działa to graj na razie tak,jeżeli nie zainstaluj d11...

Nie wiem co by tu jeszcze zrobić <_<

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

Odczekałem 1 h i 30 min. Jako, że było napisane 1, a później 30 to myślałem, że tyle muszę odczekać. Tak czy siak był to tylko 26 lvl.

S< BFH KONTO NAJLEPSZE BRONIE

Opublikowano

mam pytania:

1. Czy trudno jest wbic 65lvl?

2. jaka postac polecacie?

3. po ile chodzi pudlo sp, po ile wk a ile destro w pydle?

4. po ile chodzi perla nk lub z zluwiem?

 

thx za odp

Opublikowano

mam pytania:

1. Czy trudno jest wbic 65lvl? Jeżeli wykonujesz misje to nie ;)

2. jaka postac polecacie? Tą,którą najlepiej Ci się gra ;)

3. po ile chodzi pudlo sp, po ile wk a ile destro w pydle? Pudło bardzo różnie... Raz jest za 30kk,drugi 60kk(rynek jeszcze się nie ustabilizował) :)

4. po ile chodzi perla nk lub z zluwiem? Cena podobna do pudła sp(mogę się mylić). Z żółwiem jeszcze nie widziałem

;)

thx za odp

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

Witam mam dylemacik otóż mam misję że muszę ten naszyjnik zrobić misja na 8 lvl bodajże. Ale jest mi potrzebny piasek z rzeki donner i tu moje pytanie skąd go zdobyć ??? Na PL dostawałem w tej misji razem z narzędziami a tu lipa tylko narzędzia ;/ Pls help

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Witam mam dylemacik otóż mam misję że muszę ten naszyjnik zrobić misja na 8 lvl bodajże. Ale jest mi potrzebny piasek z rzeki donner i tu moje pytanie skąd go zdobyć ??? Na PL dostawałem w tej misji razem z narzędziami a tu lipa tylko narzędzia ;/ Pls help

Jeżeli nie dostałeś z misji to najprościej jest go kupić :P

1314539894-U88990.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...