Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Zwiastun/Zapowiedź] CraftBlock


Oskar13

Czy zagracie na serwerze?  

130 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak, czekam na server.

    • Tak, czekam na server.
      104
    • Nie wiem, zobacz?.
      18
  2. 2. Najlepszy texturepack:

    • DokuCraft
      87
    • JoliCraft
      16
    • Inny, napisz? w temacie.
      19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja oskara zaszantażuje i wam na dniach serwer wyda, obiecuje. nie wiem czy sprawny czy nie, ale wyda ;]

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Opublikowano

Jeśli będzie betka napisz na PW na pewno zrecenzuje serv :D

Rainbow Dash !!!!

Opublikowano

BETA ON!

 

Rejestracja i client:

 

http://craftblock.slayergames.pl/reje.php

 

Zapraszamy!

 

Info:

 

Beta trwa 2 dni, potem dniowa przerwa i start.

 

PS. Na serverze nie ma miasta.

 

Na becie:

NIE DOSTAJEMY CUBÓW.

Ciągłe restarty i naprawa znalezionych bugów. (pisać do nas o bugach)

 

 

Na sam początek możemy ustawić skina za darmo. Sklep na razie OFF!

Zbieram +.

Opublikowano

Jeśli będzie betka napisz na PW na pewno zrecenzuje serv :D

 

 

BETA ON!

 

Rejestracja i client:

 

http://craftblock.slayergames.pl/reje.php

 

Zapraszamy!

 

Info:

 

Beta trwa 2 dni, potem dniowa przerwa i start.

 

PS. Na serverze nie ma miasta.

 

Na becie:

NIE DOSTAJEMY CUBÓW.

Ciągłe restarty i naprawa znalezionych bugów. (pisać do nas o bugach)

 

 

Na sam początek możemy ustawić skina za darmo. Sklep na razie OFF!

Tylko jak to wlaczyc nie ma ikonki, nic!

 

@

Ok za 10 razem udało się włączyć javą (wina mojej javy)

Opublikowano

1 bug naprawiony!

 

Fala królików które się rozmnażały niemiłosiernie lagowały serwer.

Zbieram +.

Opublikowano

Oskar, nie zgrywaj wała. Ja wiem, ty wiesz i wszyscy wiedzą że ty te króliki po prostu WYKASTROWAŁEŚ! :angry:

 

:P Ale usunięcie lagów musiało mieć swoje ofiary :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...