Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Zwiastun/Zapowiedź] CraftBlock


Oskar13

Czy zagracie na serwerze?  

130 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak, czekam na server.

    • Tak, czekam na server.
      104
    • Nie wiem, zobacz?.
      18
  2. 2. Najlepszy texturepack:

    • DokuCraft
      87
    • JoliCraft
      16
    • Inny, napisz? w temacie.
      19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Osobiście wole JoliCraft od DokuCraft. Dobrze by było żeby abyś oprócz texturepacka dał równiez domyślne texturki ;) Niektórzy wolą grać na takich.

Na serwer czekam.

Chcesz wygrać gry na steam za free? Zarejestruj się

<<<TUTAJ>>> . Wszystko jest w 100% wiarygodne i legalne.

Pytania na PW

Opublikowano

Myślę, że to nie będzie to samo co WoB, padł po kilku dniach. Liczę na to, że ten serwer powstanie i będzie się długo trzymał. Napewno zagram. Pozdrawiam.

P.S Szukacie Modów, Kidmodów:) Jak coś ja jestem chętny.

sygnaturkaxx.th.png
Opublikowano

@UP

Rejestracja na modów będzie otwarta po starcie serwera.

 

Serwer będzie w pełni profesjonalny, jedyny w swoim rodzaju ^^. Ten serwer będzie rewolucją ;D.

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

Nie mogę się doczekać ;] Dodaj mineshafter to będzie można zmieniać skiny ...

Rainbow Dash !!!!

Opublikowano

... HoBo? My posiadamy własnego clienta, launchera, mody. I myślisz że nie będzie można zmienić SKINA? Za 1 razem ZA DARMO, za 2 razem i dalej, za 2 zł.

Zbieram +.

Opublikowano

Tak, 12.7 dostaniemy dedyka. (Niestety tak późno). A potem 2 dni dla mnie aby odpalić wszystko.

Zbieram +.

Opublikowano

1.Up chyba za to ze sam odszedlem ^^

2.Nie dam ci tego plugina :)

3.Ogar bo na pewno nie spolszczyles 20+ pluginow w 2 dni >lol)

4.Nie bede pracowal z osoba ktora nawet mi na serwa nie da wejsc

 

EDIT :)

 

dwm2011070615344193.png

Administrator Priv-Crafting

admh.png

 

Administrator GCraftt

Administrator TheEscape

Opublikowano

Arturkup... jedno mnie dziwi ) że "prawdopodobnie dostanie dziś dedyka" jest napisanę inną czcionką tak jak byś sam to dopisał ;) a po za tym Oskar napisał, że tylko on wie wszystko... więc dlaczego miałbyś być wyjątkiem.

Chcesz wygrać gry na steam za free? Zarejestruj się

<<<TUTAJ>>> . Wszystko jest w 100% wiarygodne i legalne.

Pytania na PW

Opublikowano

Hue hue.

 

1. Nie potrafisz NIC zrobić. Spolszczanie 1 pluginu u Ciebie trwa 3 dni, potem to spolszczenie nie działa i jeszcze był to commandbook.

2. Hm "Jeżeli nic nie zrobisz to Cię zdegraduje", Twoja odpowiedź "To degraduj", i to jest u Ciebie "Sam odszedłem".

3. Tak oni to spolszczyli, ponieważ potrafią w przeciwieństwie do Ciebie. I potrafią pracować w grupie.

4. Tak zależy mi na tej wtyczce, byłem gotów ją odkupić, ale się nie zgodziłeś to trudno. Ps. To jest wtyczka a nie plugin.

5. Nazywasz się pro programinatorem javy itd. Nie potrafisz nic zrobić, łącznie z dekompilacją i kompilacją javy. Powtórzę NIC.

6. Nie dostałem wtedy dedyka ponieważ nastąpiła zmiana sponsora.

7. Podczas gdy inni w pocie czoła pracowali nad serverem ty się obijałeś.

 

Sprawa zakończona, wyleciałeś i już.

 

Nie szukam takich ludzi do drużyny.

Zbieram +.

Opublikowano

Czekam na serwer i to bardzo ! Zapowiada się bardzo fajnie :) Możecie najpierw skończyć stronę aby nas na bieżąco informowac ;)

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

7. Podczas gdy inni w pocie czoła pracowali nad serverem ty się obijałeś

 

Haha a kto pracowal tylko ja i ty lol

 

Rozwaliles mnie

Administrator Priv-Crafting

admh.png

 

Administrator GCraftt

Administrator TheEscape

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...