Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Zwiastun/Zapowiedź] CraftBlock


Oskar13

Czy zagracie na serwerze?  

130 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak, czekam na server.

    • Tak, czekam na server.
      104
    • Nie wiem, zobacz?.
      18
  2. 2. Najlepszy texturepack:

    • DokuCraft
      87
    • JoliCraft
      16
    • Inny, napisz? w temacie.
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko ja i ty? Po 1 nie pracowałeś, po 2: Ja,Hubi,Spake, team hubiego, Creative.

Nie mam zamiaru Ci odpisywać, i nie spamuj na gg. Jak to pisałeś "Koxie".

 

Tak to już jest jak się kogoś nie ogarniętego wywala :). Normalny człowiek odebrał by to na spokojnie. A ten przypadek? .. Hoho.

 

Jak widzimy dorosły osobnik już płacze: "Praca z Dzieciarami xD". Życzę mu powodzenia w życiu i mam nadzieje że znajdzie sobie jakieś powołanie. np. Podawanie papieru toaletowego. Pozdrowienia.

Zbieram +.

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Duble Post@

 

Mam mały kłopot, chciałem zrobić Wam zrobić niespodziankę dodając kiedyś w aktualizacji wodorosty, rafę koralową. Ale jak dodam to kiedyś to bym musiał mape nową generować ;/.

A gdy dodam to teraz mody się sypią bo muszę je zsynchronizować. I trochę mi to zajmie. Czyli pisze teraz do Was że raczej nie będzie tego moda.

 

@Edit:

Razem z ekipą, zadecydowaliśmy dodać trochę realizmu do gry.

 

Mianowicie:

 

-Głód

-Nowe jedzenie

-Nowe prace

- Możliwość tworzenia zaawansowanych sklepów.

Zbieram +.

Opublikowano

W żadnym wypadku start nie w grudniu. Nie ma o tym mowy.

Start za pare dni.

Wszystko w najbliższym czasie zostanie podane ^^.

Piszę to, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i plotki ^^.

 

Poza tym czeka Was mała "rewolucja" w shopie - chodzi o automatykę. Wszystko tam będzie w pełni automatyczne.

- Zmiana skina (co jest wiadome)

- Kupno VIP'a (dostajemy go ODRAZU, bez żadnego czekania)

Ogólnie cały sklep w pełni automatyczny.

 

Jak mi dobrze wiadomo, to pierwszy taki CMS Minecraft w Polsce (w Europie ?).

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano
Jak mi dobrze wiadomo, to pierwszy taki CMS Minecraft w Polsce (w Europie ?).

Nie chwal sie tak ^^ (oczywiscie to byl zart)

 

Jezeli to wszystko prawda to zeczywiscie moze byc przelom wsrod serwerow minecraft.

Zycze powodzenia w dalszej pracy ;)

Opublikowano

Up.@ Ja też na Wasze opinie, i reakcje sponsora.

 

INFO@

 

1 zmiana skina za darmo. 2 zmiana skina i dalej za 2zł.

To jak kiedy bedzie]

Opublikowano

o.O Bardzo ciekawy serwer się szykuje. A co z prawami autorskimi do minecraft-a ?

 

Może podsunę wam ciekawy pomysł wprowadziło by to trochę rywalizacji w grę.

Mianowicie 3/4 frakcję które toczą walkę na np. Doliną. Na początku gracz wybiera sobie przynależność.

Jak by walka wyglądała ?

 

W dolinie znajdują się wierze zamki itd. lub coś zupełnie innego jak jakaś frakcja przejmie więcej wierz od innej to będzie mieć lepsze bonusy itd.

 

 

Powodzenia w pracach nad serwerem.

Opublikowano

Serwera pewnie nie będzie bo Oskar już kiedyś zrypał wszystko.

 

Wykorzystał innych aby zrobili mu serwer, a on i tak zjebał wszystko . Soo

 

Nie macie na co liczyć ^^

Opublikowano

Tak, 12.7 dostaniemy dedyka. (Niestety tak późno). A potem 2 dni dla mnie aby odpalić wszystko.

Jest już dedyk ?

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Spokojnie jest rano, może nie ma zamiaru słuchać o tej godzinie.

On wszystko spier***** lub będzie jutro serwer, jest już dedyk?

Więc ludziska jak będzie miał coś ważnego do powiedzenie to powie.

Opublikowano

Jak będzie serwer to będę buszował noc i dzień żeby tylko pograć, bo wiadomo serwer będzie przepchany nawet przy 200 slotach xD(jak nie więcej)

Opublikowano

Panowie, dedyka już mam od 3 dni. Praktycznie już wszystko jest kończone, ostanie wykończeniówki. Myślę że jutro z rana, otwieram bete.

 

WWW- 100%

Client- 100% (Codziennie nowe bajery ;P)

Server- 99%

Launcher - 100%

 

 

Prawa autorskie? Notch pozwolił na dobrowolne edytowanie gry, POD WARUNKIEM nie sprzedawania jej. My nic nie sprzedajemy, płacenie za vipa jest formą dotacji.

 

Dzięki Spake, wszystko jest już zautomatyzowane, kupujesz vipa i po 3 sekundach masz go w grze. Nie musisz być wtedy online.

 

@Osa, zrypał wszystko? Zastanów się co mówisz. Bo nie pograsz na serwerze.

 

@Nie bijcie mnie, ale jeżeli zainstalujecie grę nie będzie ikonki do skrótu na pulpicie :<. Nikt mi nie chce tak owej zrobić :<

Zbieram +.

Opublikowano

zapowiada się ciekawie napewno zagram :) mam nadzieję że będę sie swietnie bawił ;),

pozdro diss ,,,

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...