Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy wierzysz w Zmartwychwstanie?


Darh

Czy wierzysz w Zmartwychwstanie?  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wierzysz w Zmartwychwstanie?

    • Tak
      48
    • Nie
      9
    • Jestem niewierz?cy
      30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a o tych wszystkich cudach co sie na świecie dzieją nie słyszałeś?? Uzdrowienia ludzi którzy już praktycznie mogli sie kłaść do trumny. Wiesz ja ciebie nie chce nawracać bo szanuje twoje poglądy. Piach mnie napewno czeka ale nigdy sie nie zastanawaiłeś co będzie potem??

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a o tych wszystkich cudach co sie na świecie dzieją nie słyszałeś?? Uzdrowienia ludzi którzy już praktycznie mogli sie kłaść do trumny. Wiesz ja ciebie nie chce nawracać bo szanuje twoje poglądy. Piach mnie napewno czeka ale nigdy sie nie zastanawaiłeś co będzie potem??

 

A co bylo '' przed '' ? Byles w niebie ? Przed zyciem nie bylo nic wiec dlaczego po zyciu ma byc cos ?

Opublikowano

ale mnie zastanawia co będe widział jak umre. Nie byłem w niebie ale mam nadzieje że tam trafie. Może to będzie coś w stylu reinkarnacji :D

Ciekawi mnie to

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Wierzę w zmartwychwstanie :) Dlaczego ?

 

1. Jestem katolikiem i tak nakazuję moją wiara

2. Bóg w moim życiu jest obecny na co dzień... daje mi znaki w przeróżny sposób... niektórzy piszą

"nie widziałem, to nie wierzę" a Bóg daję wam znaki takie żebyście się domyślili o co chodzi ^^

Podam wam przykład z wczoraj xD (jest co prawda dziwny ale ja mam w końcu 16 lat i lubię czasem ... xDD)

Wlazłem sobie na PornHub i chciałem sobie strzepać gruche... no i (mam alergię na kurz oraz sierść psa)

podczas tego kiedy już chciałem się zabrać do roboty , a oglądałem cały czas film xD, to strasznie mi się smarkać

zachciało... a PRZED tym zanim wgl odpaliłem pornole miałem czysty nos, dodam jeszcze że miałem wysprzątane więc

nie ma mowy o dużej ilości kurzu... ale coś jeszcze napiszę... PO tym jak postanowiłem nie brać się za to

całkowicie nie chciało mi się smarkać...

 

Ja wiem że to jest strasznie głupie co wam piszę (bo taki przykład) ale Bóg właśnie takimi sygnałami daję nam pewne

rzeczy do zrozumienia... Takich sytuacji mam na co dzień parę lecz nikomu się o tym nie chwalę... bo po co ?

i tak nikt nie zrozumie mojego rozumowania pewnych spraw....

 

BTW. zrobiłem mała odskocznię od tego dlaczego wierzę w zmartwychwstanie...

Np. dlatego też że chciałbym się po życiu na ziemi spotkać z Moja Babcią i z moimi Dziadkami (których nie znałem, z czego jeden zmarł kiedy miałem roczek)...

Głęboko w to wierze choć nie jestem ministrantem nie chodzę co niedziele do kościoła dużo przeklinam, wkurwiam się czasem o byle gówno

Wale se gruche (no bo to grzech nie? xD) i robie dużo innych złych rzeczy xD oczywiście jak je robię to czasem dostaję te sygnały o których

mowa była wyżej...

 

to tyle z mojej strony :)

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

dorczu to było dziwne co napisałeś bo chyba ci chodziło oto że Bóg dał ci sygnał żebyś nie walił konia :D

Są inne znaki np w polsce było ostatnio coś takiego że chyba księdzu jakiemuś spadł opłatek albo kielich. Podniósł go i pocałował

Na drugi dzień w tym kielichu znaleziono tkanke z serca i krew. Co dziwne była taka sama jak na całunie turyńskim!!!

Dla tych co niewiedzą co to jest to wyjaśniam:

Całun turyński jest to całun w który owinięto ciało pana jezusa

A ludzie których nowotwór nagle zniknoł??

Uzdrowienie ludzi którzy byli chorzy dość mocno??

Bóg przed tobą nie stanie i nie powie "cześć to ja jestem bogiem uwierz we mnie" :)

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Wierzę w zmartwychwstanie :) Dlaczego ?

 

1. Jestem katolikiem i tak nakazuję moją wiara

2. Bóg w moim życiu jest obecny na co dzień... daje mi znaki w przeróżny sposób... niektórzy piszą

"nie widziałem, to nie wierzę" a Bóg daję wam znaki takie żebyście się domyślili o co chodzi ^^

Podam wam przykład z wczoraj xD (jest co prawda dziwny ale ja mam w końcu 16 lat i lubię czasem ... xDD)

Wlazłem sobie na PornHub i chciałem sobie strzepać gruche... no i (mam alergię na kurz oraz sierść psa)

podczas tego kiedy już chciałem się zabrać do roboty , a oglądałem cały czas film xD, to strasznie mi się smarkać

zachciało... a PRZED tym zanim wgl odpaliłem pornole miałem czysty nos, dodam jeszcze że miałem wysprzątane więc

nie ma mowy o dużej ilości kurzu... ale coś jeszcze napiszę... PO tym jak postanowiłem nie brać się za to

całkowicie nie chciało mi się smarkać...

 

Ja wiem że to jest strasznie głupie co wam piszę (bo taki przykład) ale Bóg właśnie takimi sygnałami daję nam pewne

rzeczy do zrozumienia... Takich sytuacji mam na co dzień parę lecz nikomu się o tym nie chwalę... bo po co ?

i tak nikt nie zrozumie mojego rozumowania pewnych spraw....

 

BTW. zrobiłem mała odskocznię od tego dlaczego wierzę w zmartwychwstanie...

Np. dlatego też że chciałbym się po życiu na ziemi spotkać z Moja Babcią i z moimi Dziadkami (których nie znałem, z czego jeden zmarł kiedy miałem roczek)...

Głęboko w to wierze choć nie jestem ministrantem nie chodzę co niedziele do kościoła dużo przeklinam, wkurwiam się czasem o byle gówno

Wale se gruche (no bo to grzech nie? xD) i robie dużo innych złych rzeczy xD oczywiście jak je robię to czasem dostaję te sygnały o których

mowa była wyżej...

 

to tyle z mojej strony :)

 

 

Hahaha to ze zachcialo ci sie smarkac to znak od boga ? Wiesz co ? Srac mi sie chce ja tez dostalem znak od boga !

 

Powiem tak... Usuncie boga z waszego zycia chociaz na 2 dni i zamiast przypisywac mu te smieszne rzeczy pomyslcie co naprawde moze byc ich przyczyna bo z tym kichnieciem dopierdoliles ostro az krzeslo sie smieje...

Opublikowano

Do wszystkich wierzacych!!DAJCIE MI JEDEN SENSOWNY DOWÓD NA ISTNIENIE BOGA?NIEBA(chodzi o to trafienie po smierci xD)

WESCIE KURWA USUNACIE TENC TEMAT CO TO KOGO OBCHODZI CZY WIERZYMY CZY NIE I TAK NIKT TEGO NIE ZMIENI CZY WIERZYSZ CZY NIE btw Nie wierze i nie znamierzam wierzyc

Opublikowano

Hahaha to ze zachcialo ci sie smarkac to znak od boga ? Wiesz co ? Srac mi sie chce ja tez dostalem znak od boga !

 

Powiem tak... Usuncie boga z waszego zycia chociaz na 2 dni i zamiast przypisywac mu te smieszne rzeczy pomyslcie co naprawde moze byc ich przyczyna bo z tym kichnieciem dopierdoliles ostro az krzeslo sie smieje...

 

 

 

Jeżeli patrzysz na to z tej strony jak ty to nigdy nie zrozumiesz tego ^^

Trzeba myśleć przestrzennie stary, Bóg nie przyjdzie osobiście do ciebie i nie będzie ci tworzył jakieś wyimaginowane rzeczy żebyś w niego uwierzył....

To dam ci iny przykład ok ?

 

Raz zrobiłem babci przykrość i no dosłownie 3 sec. po tej rozmowie z babcia tak pierdolnąłem się w szafę że miałem ładnego siniaka...

i wtedy wpadło mi do głowy żeby babcie przeprosić (inaczej raczej bym tak szybko do tego nie doszedł)... Możesz hejtować to że tak myślę

nie dziwie ci się.. ale jak już wspomniałem takich zdarzeń mam PO 2 DZIENNIE NP. !!! a nie jestem w stanie ich wszystkich zapamiętać...

 

dorczu to było dziwne co napisałeś bo chyba ci chodziło oto że Bóg dał ci sygnał żebyś nie walił konia :D

Są inne znaki np w polsce było ostatnio coś takiego że chyba księdzu jakiemuś spadł opłatek albo kielich. Podniósł go i pocałował

Na drugi dzień w tym kielichu znaleziono tkanke z serca i krew. Co dziwne była taka sama jak na całunie turyńskim!!!

Dla tych co niewiedzą co to jest to wyjaśniam:

Całun turyński jest to całun w który owinięto ciało pana jezusa

A ludzie których nowotwór nagle zniknoł??

Uzdrowienie ludzi którzy byli chorzy dość mocno??

Bóg przed tobą nie stanie i nie powie "cześć to ja jestem bogiem uwierz we mnie" :)

 

Tak wiem że to było dziwne i zgadzam się z tymi cudami co napisałeś :)

Chociaż każdy ma swoją interpretację wiary i sądzę że moja jest dobra :)

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

WESCIE KURWA USUNACIE TENC TEMAT CO TO KOGO OBCHODZI CZY WIERZYMY CZY NIE I TAK NIKT TEGO NIE ZMIENI CZY WIERZYSZ CZY NIE btw Nie wierze i nie znamierzam wierzyc

 

 

To jest do kurwy nędzy ankieta anonimowa. Nie pasuje? Spierdalaj :) Nikt Ci nie każe tu pisać :)

 

Do tego najpierw poucz się ortografii a potem ucz innych wiary w Boga.

Opublikowano

Widzę, że szacunku to wy za grosz nie macie. Jeżeli ktoś wierzy w Boga to nie znaczy że jest jakimś kur... noobem itp. Tak samo na odwrót :P Ja wierzę w Boga i wszystko co jest z nim związane - nie wierzycie? Chyba bardziej nie chcecie wierzyć :P Widzę, że w tym temacie jest więcej przekleństw niż w jakimkolwiek innym. To już wasza sprawa...

15005964.jpg

Nie zbieram ani minusów ani plusów... Ja po prostu się udzielam.

Opublikowano

Po pierwsze, widzę tu jeden, notoryczny błąd: Wiara to jest coś jakby nadzieja. Nie mamy pewności. Jeśli byśmy zobaczyli, już to by była nauka, a nie wiara. Po za tym ludzie na pewno nie zmartwychwstają na TYM świecie. Jeśli cokolwiek z TYM światem to reinkaracja. Wdg mnie to po śmierci albo proszek [Vanish] z nas zostaje, albo żyjemy w innym świecie. :D

Opublikowano

dorczu to było dziwne co napisałeś bo chyba ci chodziło oto że Bóg dał ci sygnał żebyś nie walił konia :D

Są inne znaki np w polsce było ostatnio coś takiego że chyba księdzu jakiemuś spadł opłatek albo kielich. Podniósł go i pocałował

Na drugi dzień w tym kielichu znaleziono tkanke z serca i krew. Co dziwne była taka sama jak na całunie turyńskim!!!

Dla tych co niewiedzą co to jest to wyjaśniam:

Całun turyński jest to całun w który owinięto ciało pana jezusa

A ludzie których nowotwór nagle zniknoł??

Uzdrowienie ludzi którzy byli chorzy dość mocno??

Bóg przed tobą nie stanie i nie powie "cześć to ja jestem bogiem uwierz we mnie" :)

Zmartwię cię, ale całun turyński to mistyfikacja.

Opublikowano

Nie rozumiem po co takie tematy zakładać xD ? wierzysz to wierz ! nie wierzysz to nie wierz ! nie zginiesz przez to xD

 

Down@ xD prawidłowo

1314290313u250359.jpg1314296225-U262310.png

Naruto Opening 8 ... To coś dla czego warto żyć ;D...

Opublikowano

Odpowiedź "C".

A dlatego, że jak kiedyś pisałem nie wierze w rzeczy których nie widziałem.

Widzisz powietrze ? NIE widzisz Ale jest

Widzisz swoje myśli ? NIE widzisz ale są

 

Tak samo jest ze Zmartchwystaniem ;)

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Zmartwię cię, ale całun turyński to mistyfikacja.

 

Tej ździsiu a ty skąd to możesz wiedzieć?? :)

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Oczywiście, ale trochę inaczej, a bardziej w to, że będziemy kimś innym bądź czymś.Nie wiem jak to się nazywa, ale mniej więcej w to wierze.Ale każdy w co innego wierzy.

 

A czy w Boga wieże..Sam nie wiem, ale do kościoła chodzę i jestem wierzącym, ale nie tak jak niektóre osoby ;p.

 

Logo.JPG

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...