Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Survival] [Dedykowany] [White list] Creeper craft 1.6.6


Notarian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię:Adam

Wiek:14

Staż w minecraft'cie:6 miesięcy

Coś o sobie:Administrator 2 serverów

Dlaczego chcesz grać na serverze:Chcę się troche odstresować od Pracy nad serverami

Nick w grze:0adax0

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość _Shadowlord
Opublikowano

Proszę o szybkie dodanie!

Nicki : TCQ i GodTGF

Wiek : 18, 20

Staż : ponad pół roku

Dlaczego chcesz grac na serverze : Chcemy pograć razem.

Opublikowano

Imię Albert

Wiek 10 lat

Staż w minecraft'cie 1 miesiąc

Coś o sobie: Nazywam się albert mam 10 lat i mieszkam w Głogowie.Chodze do 5 klasy. Najbardziej lubię grać w call of duty 4

Dlaczego chcesz grać na serverze: Ponieważ singe player jest mi nudno z nikim nie morzna rozmawiać

Nick w grze:KrzychuXxX

Opublikowano

Imię: Maciek

Wiek: 16 lat

Staż w Minecrafcie: 4 miesiące

Coś o sobie: Lubie grać i chce zagrać w minecrafta na serwerze survival

Dlaczego chce grać na serwerze: Chce zagrać na survival

Nick: Maciek0921

Opublikowano

Imię: Marcin

Wiek: 14 lat

Staż w minecraft'cie: 5 miesiecy

Coś o sobie: Mam truche czasu niedawno polubilem minecrafta.Lubie grac w noge i siate

Dlaczego chcesz grać na serverze: Po prostu nie mam co robic a z ludzmi to troche smiechu i zabawy na serverku bedzie ;)

Nick w grze: MaNiaN

 

Proszę o szybkie dodanie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Imię: SerBekon

Wiek: Za 6 lat 20 no prawie

Staż w minecraft'cie: Kilka dni

Coś o sobie: Jestem SerBekon i mam fajne raydjko

Dlaczego chcesz grać na serverze: Nie iinteresuj się. Ksiązke piszesz?

Nick w grze: Serbekon

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...