Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Survival] [Dedykowany] [White list] Creeper craft 1.6.6


Notarian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Kuba

Wiek: 15

Staż w minecraft'cie: 7 miesiecy

Coś o sobie: Hmm. Lubie hip-hop i techno. Jestem mily, ogarniety, znam sie na minecrafcie.

Dlaczego chcesz grać na serverze: Bo nudzi mi sie a wasz server wydaje sie byc swietny

Nick w grze: Jakubeq

Opublikowano

Imię: Darek

Wiek:13

Staż w minecraf'cie:6 miesięcy

Coś o sobie:jestem miły , nie klnę , ogarniam minecrafta chętnie pomagam innym graczom

Dlaczego chcesz grać na serwerze: bo myślę ze gra na waszym serwerze będzie czystą przyjemnościom

nick w grze:miodzio

Opublikowano

Krzysiek

16 lat

Gram od miesiąca

Wporządku, gram by sie zchilloutować.

Chce zagrać, bo sprawdzam rózne serwery i narazie żaden mnie nie zadowolił .

Nick w grze 1ooPrOYT2

Apsik

Opublikowano

Imię:Paweł

Wiek:14

Staż w minecraft'cie: 6-7 miesięcy

Coś o sobie: Lubię grać w mc i mam sporo wolnego czasu. Interesuję się piłka nożną :>

Dlaczego chcesz grać na serverze: Od dłuższego czasu szukam porządnego survivalu i mam nadzieję , że wreszcie znalazłem ten najlepszy :>

Nick w grze: Czaiky

:)

Opublikowano

Nick 4rtish

Staż w minecrafcie: od Alphy 1.2

Coś o sobie uwielbiam grać w MC a najbardziej w surv uwielbiam siatkówkę

Chce zagrać ponieważ dawno nie grałem na survku a ponieważ go uwielbiam chce spróbować

Imię Kuba

Wiek 14

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Imię: RemoPawel

Wiek: 16

Staż w minecraft'cie: Rok

Coś o sobie:jestem ogarnięty i szukam jakiegoś poważnego serwera survival

Dlaczego chcesz grać na serverze: chce pograć prawdziwy survivial

Nick w grze: RemoPawel

Opublikowano

Imię:Daniel

Wiek:14

Staż w minecraft'cie: 2-ms

Coś o sobie: Humor,zabawa,jajca,ogar

Dlaczego chcesz grać na serverze:Szukam dobrego surva

Nick w grze: rozekpro

Opublikowano

Imię: Wojciech

Wiek: 15

Staż w minecraft'cie: 8 miesięcy.

Coś o sobie: Jestem miłym oraz humorzastym chłopakiem.

Dlaczego chcesz grać na serverze: Ponieważ lubie servery mc oraz chce sobie zagrać na fajnym serverze:)

Nick w grze: Wojtek666

card.png
Opublikowano

Imię: Jakub

Wiek: 16

Staż w minecraft'cie: 1 miesiąc

Coś o sobie: Prowadze aktywny tryb zycia jestem na luzie

Dlaczego chcesz grać na serverze: Chce zagrać na dobrym servie bez neo

Nick w grze: develin123

Opublikowano

Imię: Mateusz

Wiek: 15

Staż w minecraft'cie: 1,5 miesiąca

Coś o sobie: Lubie piłkę nożną i koszykówkę :)

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Chcę zabić nudę i poznać nowych znajomych ;)

Nick w grze: NunekPL

Opublikowano

Imię: Mateusz

Wiek: 15

Staż w minecraft'cie: 3 miesiące

Coś o sobie: Jestem miły i kulturalny , mam poczucie humoru , miło się ze mną gra. :)

Dlaczego chcesz grać na serwerze: Chcę miło spędzić czas na komputerze i poznać nowych znajomych.

Nick w grze: golinder

Opublikowano
  • Imię:Mikołaj

  • Wiek:13
    Staż w minecraft'cie:pół roku
    Coś o sobie:Jestem ogarnięty mam dosyć dużo czasu
    Dlaczego chcesz grać na serverze:Bo nie ma innego a ten wygląda ciekawie
    Nick w grze:kubersio

Opublikowano

Szczerze nie polecam Servera, nie ma w nim porządku, mało graczy gra, miasto widac ze wybudowane na chacku admina , a poza tym dostaje się bany bez powodu, szczerze odradzam ten server poważniejszym graczom.

Opublikowano

Imie:Zachary

Wiek:13

Staz w minecrafcie:4 5 miesięcy

Dlaczego chcesz grac na serverze:ponieważ lubie pomagać ludzią mam dobry humor i kreatywnosc

Nick w grze:xNoLifex

Opublikowano

Imię: Kacper

Wiek: 16+

Staż w minecraft'cie: miesiac

Coś o sobie: Dużo gram ^ ^

Dlaczego chcesz grać na serverze: Zainteresowały mnie screeny z gry :)

Nick w grze: Yuir

banner5.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...