Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Survival] [Dedykowany] [White list] Creeper craft 1.6.6


Notarian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię:Norbert

Wiek:15lat

Staż w minecraft'cie:pol roku

Coś o sobie:Mam dyzo pomysłów na konstrukcje budynków

Dlaczego chcesz grać na serverze. Chce zagrać na servie ponieważ chce się zabawić i myślę ze to wypali.

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Jakub

Wiek: 14

Staż w minecraft'cie: 2-3 lata

Coś o sobie: Mam bardzo dużo pomysłów na wyśmienite budynki.

Dlaczego chcesz grać na serverze: Bo chcę się zabawić i pomagać innym ludziom.

Nick w grze: hajtinio ( odzielnie jakby nie wchodziło. h a j t i n i o )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Bylem na WL a teraz mnie nie ma :*(?

 

Copy&Paste

 

Imię: Arkadiusz < Wolę Arek

Wiek: 15

Staż: 7-8 miesiecy

Coś o sobie: Lubie grać w pilke nozna, jestem Lovelasem , mialem kiedyś ,,Firme'' aro productions < Zajmowalismy sie grafika i grami RPG

Dlaczego chcesz grac na serwerze? Malo jest Survivalow

Nick w grze: arofaz

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Imię:Arturo ^^

Wiek:14

Staż w minecraft'cie: Od Aplhy;d

Coś o sobie:

Mam na imię Artur. Mam 14 lat. Pochodzę z województwa Świętokrzyskiego, w którym obecnie mieszkam. Interesuję się grafiką komputerową oraz piłką nożną. Umiem pisać w pawno, czyli pisanie map do gry Grand Theft Auto: San Andreas Multiplayer. Posiadam wiedzę także o HTML. Gram w minecrafta od czasów Alpha. Obecnie zbieram na zakup premium. Gram także w Combat Arms.

Dlaczego chcesz grać na serverze: Lubię survivale.

Nick w grze: Atom

Opublikowano

Imię: Paweł

Wiek: 15

Staż w minecraft'cie: 4 miesiące.

Coś o sobie: Miły, pogodny, uprzejmy, znający słownik języka polskiego :D

Dlaczego chcesz grać na serverze: szukam serwera Multiplayer i tak mi się ten serwer nawinął :D

Nick w grze: Pawkox

Opublikowano

imie:Kasia

 

wiek:13

 

staż w minecraft'cie:ogulnie gram bardzo długo w minercft'a gdzies tak 1 rok albo wiecej.

 

Coś o sobie:Mam na imie Kasia mam 13 lat mieszkam w Chrzanowie interesuje sie plastyką i muzyką.

 

dlaczego chcesz grać na serverze:chce grac na servie poniewarz nie lubie grac sama w minecraft'a czuje sie wtedy samotna :(

 

nick w grze: Kasiax

 

prosze o szybkie dodanie

Opublikowano

Nick: MleczkoxxD

Imię:Damian

Wiek:13 lat

Staż w Minecraftcie: 1 miesiąc

Coś o sobie: Hmmm.. co tu dużo pisać jestem kulturalny i koleżeński lubię dobrze się bawić i budować, jestem kreatywny.

Dlaczego chcę zagrać:Szukam fajnego serwera z pluginami i miłą atmosferą, i myślę, że taki jest ten serwer.

Opublikowano

o co chodzi ''zeby co kolwiek zrobić musisz być zalogowany'' gdzie trzeba być zalogowany ?;d

banner5.gif

Opublikowano

Imię:Kuba

Wiek:15 lat

Staż w minecraft'cie:1.5 roku

Coś o sobie:Uwielbiam craftowac i grac wspolnie na multiplayerze

Dlaczego chcesz grać na serverze. Poniewaz lubie servery typu survival i mysle ze bedzie swietna zabawa.

Nick:Tekko

Opublikowano

Imię:Michał

Wiek:14

Staż w minecraft'cie:3 miechy

Coś o sobie:Jestem Hardcorem i tyle :P

Dlaczego chcesz grać na serverze:Bo szukam serva :P

Nick w grze:Harna$

Zbieram +!

Escape By Ja:http://www.mpcforum.pl/topic/384242-escape-by-faza/page__p__2729545

 

Jade w góry : )

25.08.2011-28.08.2011

Opublikowano

@up

Dodani. Zalogować będziecie mogli po resecie serwera.

 

@Yuir

Wchodząc do gry wpisujesz /login <haslo jakie ustawiles wchodzać pierwszy raz na serwer>

Opublikowano

Imię:Krystian

Wiek:14

Staż w minecraft'cie: 7miesiecy.

Coś o sobie:Jestem miłym graczem itd..

Dlaczego chcesz grać na serverze:Bo chce poznawać nowych znajomych.

Nick w grze:xAdeHade

4dd88eb06cd31.png

Pomozcie zbić minusy!

<3

Opublikowano

Imię: Dawid

Wiek: 15

Staż w minecraft'cie: 2 miesiące może dłużej

Coś o sobie: lubie komputery oraz gry typu minecraft terraria itp

Dlaczego chcesz grać na serverze: bo nie mam co robić a zapowiada się fajnie

Nick w grze: Haiti

Zbieram - !!!

Opublikowano

IMIĘ : ŁUKASZ

WIEK : 15

STAŻ W minecraft'cie: 1rok

COŚ O SOBIE : LUBIE JEŹDZIĆ QUADEM , PŁYWAĆ MOTORÓWKĄ , GRAĆ NA KOMPIE

DLACZEGO CHCE GRAĆ NA SERWERZE : PONIEWAŻ , SZUKAM DOBREGO SERWA I OGARNIĘTYCH ADMINÓW :)

NICK: wHO

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...