Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogloszenie] VPS pod bota, by dzialal 24/7!


Gość Pan Maciek

VPS  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupil bys VPS na spolke z MPC?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej a jakbym zamówił dedyka, odpalił na nim Kbota i on by nonstop(prawie) latał ? Czyli przy wyłączeniu kompa mojego to ten dedyk by chodził cały czas ? A i czy mogę raz zamówić zapłacić za 1 miesc. i bez słowa po prostu nic nie płacić za nastepny msc i zakończyć umowę czy nie będzie wtedy żadnych prawnych nieprzyjemności ?

...

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam takie inne pytanie.

Jakie są wymagania jednego Kbota?

Chciałbym wiedzieć ile botów może pociągnąć taki jeden serwer za 19 zł.

Pozdro

Pomogłem? Daj +

Żal mi noobów zbierających minusy.

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Botow?

W chuj.

Tylko pytanie czy chodzi o wlaczenie i niech lata.

Czy zeby wszystkie ladnie zbieraly. Bo im wiecej tym net bardziej obciazany jest.

Opublikowano

Botow?

W chuj.

Tylko pytanie czy chodzi o wlaczenie i niech lata.

Czy zeby wszystkie ladnie zbieraly. Bo im wiecej tym net bardziej obciazany jest.

To inaczej;p

Ile botów mogę odpalic, żeby wszystkie "ladnie zbieraly" ? :D

Pomogłem? Daj +

Żal mi noobów zbierających minusy.

Gość Pan Maciek
Opublikowano

To inaczej;p

Ile botów mogę odpalic, żeby wszystkie "ladnie zbieraly" ? :D

 

Zalezy jakich.

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Kboty

 

To z 80 powinno w miare dobrze pociagnac.

Opublikowano

Dobra jeszcze jedna sprawa. Na ubuntu lub jakimkolwiek innym systemie oprócz windowsa (któryś do wyboru z listy na exone) da rade odpalić kbota, czy tylko będzie działał na windowsie?

Pomogłem? Daj +

Żal mi noobów zbierających minusy.

Opublikowano

Czyli musiałbym miesięcznie płacić 38 zeta.

Troche chujnia ;/ W takim razie rezygnuje z kupna serwera

Pomogłem? Daj +

Żal mi noobów zbierających minusy.

Opublikowano

Ej a jakbym zamówił dedyka, odpalił na nim Kbota i on by nonstop(prawie) latał ? Czyli przy wyłączeniu kompa mojego to ten dedyk by chodził cały czas ? A i czy mogę raz zamówić zapłacić za 1 miesc. i bez słowa po prostu nic nie płacić za nastepny msc i zakończyć umowę czy nie będzie wtedy żadnych prawnych nieprzyjemności ?

 

Odświeżę bo to może ważne dla kolegi

Opublikowano

Wlasnie dostalem emaila z danymi do logowania na serwer VPS i przy probie podlaczenia przez pulpit zdalny wyskakuje mi

"z powodu bledu protokolu wykrytego po stronie kilenta ( kod 0x1104) ta sesja zostanie rozlaczona"

wie ktos o co chodzi ?

 

juz sobie poradzilem

Opublikowano

Po pierwsze reklama , a po drugie za 19 zł nie kupisz serwera vps z zdalnym pulpitem + słaby kontakt z firmą + dużo papierów + skończona 18'astka

 

 

nie polecam

reflink

Opublikowano

Ja sam kupiełem serwer Vps pod bota do Shakes & Fidget.

Niestety linux nie odpala aplikacji .exe więc musiałem zainstalować pakiet wine.

Gdy już odpaliłem bota pochodził on 3 dni i skończyła się pamięć. Jest to serwer za 19zł.

 

 

Ps. Pomagał i koleś z MPCforum

 

 

@up

Nie mam 18-stki.

kontakt z firmą znakomity.

A pulpit zdalny można zainstalować.

Klik <----Zobacz

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Po pierwsze reklama , a po drugie za 19 zł nie kupisz serwera vps z zdalnym pulpitem + słaby kontakt z firmą + dużo papierów + skończona 18'astka

 

 

nie polecam

 

Reklama, ale nie konkurencyjnego forum :)

Za 19zl jest najtansyz serwer VPS, naucz sie czytac!

Slaby kontakt? Mi tam wystarcza :D

Papiery? Nie wiem co to...

Skonczona... Szkoda klawiatury :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...