Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogloszenie] VPS pod bota, by dzialal 24/7!


Gość Pan Maciek

VPS  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kupil bys VPS na spolke z MPC?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Tez bym byl chetny, i robie ankiete, i jak ktos byl by chetny to niech da glos :)

 

to co proponujesz wyniosło by jakieś 47 zł . Co do admina to każdy mógłby mieć ale jakiś regulamin byśmy zrobili bo ktoś walnie skaner i zamuli całego dedyka . Osobiście chciałbym aby było więcej miejsca np.20 gb to by kosztowało 22zł .

 

Skaner - Wyjebie cie exone.pl z dedyka za lamanie regulaminu.

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tez bym byl chetny, i robie ankiete, i jak ktos byl by chetny to niech da glos :)

 

 

 

Skaner - Wyjebie cie exone.pl z dedyka za lamanie regulaminu.

 

Sprecyzuj bo nie czytałem regulaminu ??

 

PS. w razie czegoś ja nie chcę używać skanera tylko to był taki przykład .

 

 

 

 

 

.........

 

 

Napisz na gg do mnie i zrobimy konferencje . Albo zrób listę osób które chcą . Ja sie zapisuję .

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Proponuje tak:

Niech kazdy da 10zl, i zobaczymy na jakiego mogli bysmy sobie pozwolic VPSa :)

 

Sprecyzuj bo nie czytałem regulaminu ??

 

PS. w razie czegoś ja nie chcę używać skanera tylko to był taki przykład .

 

Uzywanie jakich kolwiek programow tego typu jest zabronione.

Uzycie jest zlamaniem regulaminu, i po nim dedyk jest wylaczany,

bez zwrotu pieniedzy za abonament :)

Opublikowano

Ja jestem chętny, chcę włączyć tylko kbota, jednego.

Ap ropo trzeba ustalić, co z ewentualnymi aktualizacjami - kto je robi i w jakich godzinach.

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Ja jestem chętny, chcę włączyć tylko kbota, jednego.

Ap ropo trzeba ustalić, co z ewentualnymi aktualizacjami - kto je robi i w jakich godzinach.

 

Co ty chcesz aktualizowac?

Bota? To kto wbije jako 1 i zobaczy ze jest nieaktualna wersja ( boty wyjebie przeciez )

sciaga i juz. Chbya ze HBoxy w biobocie, to tez kto wbije i bedzie mial mozliwosc :D

Opublikowano

jestem za zakupem dedyka, im nas będzie więcej tym koszt utrzymania na osobę będzie niższy,

tyle tylko, że potrzebny byłby admin, który nam tego dedyka zabezpieczy (żeby się ktoś niepowołany do niego nie podpiął :) )

Opublikowano

OMG, znalazłem jeszcze tańszego, za 25 sms masz dedyka

Procesor ~500MH

Dysk 20 Gb

Pamięc RAM 512 Mb

Łącze 100Mbps

Adresy IP 1

Wirtualizacja OpenVZ

 

są inne wersje...

Łącze i dysk lepsze a tak to dupa .

Opublikowano

OMG, znalazłem jeszcze tańszego, za 25 sms masz dedyka

Procesor ~500MH

Dysk 20 Gb

Pamięc RAM 512 Mb

Łącze 100Mbps

Adresy IP 1

Wirtualizacja OpenVZ

 

są inne wersje...

 

Za 25 zł na exone.pl ma się lepszego dedyka.

Opublikowano

Powiem wam tak, kupiłem ten dedyk za 19zł na tym exone.pl i teraz sprawa ma się tak.

Ściągnąłem najpierw jave, zainstalowalem, następnie KBota, również zainstalowałem. W KBotCC wszystkie dane wpisalem poprawnie i teraz mam problem, bo juz jakies pół godziny jest zatrzymane przy "Checking Licence". No niestety... zobaczymy jak bedzie dalej.

Opublikowano

sprawdz w user/pin czy dobry a nastepnie server JID jesli sie zgadzaja to poczekaj az obok cstomer pokaza sie czerwone cyferki i porobuj sie zalogowac na kbota jak Ci sie uda daj znac bo tez zamierzam kupic sobie dedyka ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...