Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić hełmy 3D!


robo112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Mam pytanie w tym programie 3d max7 jak zapisać skończony projekt w formacie .tga ?

 

jak chcesz model zapisać w plik odpowiedzialny za teksture?

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

jak WoW waży 16GB to podziękuję xD

przy necie 4mb/s pobranie całego będzie mało prawdopodobne ^^

4mb to jest szybki net chciałbym mieć taki ja mam 512kb/s i pobierałem wowa przez 3 dni a patche kolejne 2 dni. Komp prawie 24 godz włączony

 

 

 

Mam pytanie w tym programie 3d max7 jak zapisać skończony projekt w formacie .tga ?

Projektu nie zapisujesz tylko gotowy plik exportujesz do gr2

 

tga to grafika

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie!

Ja mam inny problem. Odpalam 3ds max7. Kolejno [ File => Import... => wybieram plik .gr2 i wyskakuje błąd "No appropariate import module found" => "Improper file format". Proszę o pomoc, wydaję mi się, że trzeba coś tam wybrać przy wybieraniu pliku, format, ale ja tego nie widzę. Prosze o pomoc. Pozdrawiam, JonyNawalony.

post-191373-0-06344400-1311099611_thumb.jpg

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dali byście kilka gotowych...

Nie każdy ma możliwość korzystania z 3ds max.

 

+ za tutorial.

 

 

Licencja ci się skończyła???

 

Możesz pobrać zawsze 3D max 8 lub 6 ale nie mam pluginów do nich.

 

Jak się nie mylę dałem KaYgen do paczki.

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Dali byście kilka gotowych...

Nie każdy ma możliwość korzystania z 3ds max.

 

+ za tutorial.

 

Ja mysle, ze tam zamiast nie moze to mu sie po prostu nie chce :)

razerv.png


  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Da ktoś reupload programu? Nie musi być koniecznie ten filmik. Bardzo przydałby się ten program najlepiej jakiś premium ( nie próbny)

Dzieki z góry :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...