Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić hełmy 3D!


robo112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@robo

pobrałem 3d max 7

i wszystkie te pluginy z tej strony co dałeś

i wciąż AcGe16.dll BRAK TEGO PLICZKU

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A świstak siedzi i zawija w sreberka:))

zawija.jpg

 

Używając Wulgaryzmów pokazujesz jaki masz niski poziom intelektualny:D

 

Skończ nabijanie postów... Jak będę miał czas i chęci dodam jak tworzyć nowe moby/zbroje/NPC

 

 

 

Pobierz 3D max 7 a potem te pluginy

http://gr2decode.altervista.org/download.html

 

po to są wulgaryzmy;]

dziwne na Twoich filmikach jeszcze nie widzę mobów itp. ; ]

 

Jak zrobisz mobki daj znać zobaczymy kto ma lepsze pozdro

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Pobierz ten 3D max 7

http://www.skan.ru/en/software/n256_3d_studio_max.html

 

a potem te pluginy

 

 

po to są wulgaryzmy;]

dziwne na Twoich filmikach jeszcze nie widzę mobów itp. ; ]

 

Jak zrobisz mobki daj znać zobaczymy kto ma lepsze pozdro

Już nie odbiegaj od tematu jak piszesz to pisz na temat...

Nie wiem czym się chwalisz... Ja tam nie wiem nie ma się czym chwalić...

Nie odbiegaj już od tematu bo już nie będę odpisywał na twoje wypociny...

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Tut poświęcony uwagi na prawdę warto go refreshować:)

 

Jak dla mnie powinien zostać dodany do podpiętych:]

 

Ps:robo nie przejmuj się że oni gadają że czegoś nie umiesz,nie ma się co przejmować.

 

Kiedyś mi mama powiedziała że warte jest to co ty umiesz, i nie warto udawać że coś umiesz:]

 

Ps:Umiesz mooby to umiesz umiesz npc to umiesz:]jak ktoś mówi że nie umiesz nie przejmuj się;)

 

A teraz Pozdrawiam:]Temat warty uwagi:]

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Tut dobry, jednak problem mam z 3dsMAX 7

Jak powyżej koledzy napisali brakuje tych pliczków:

 

-AcGe16.dll

-acdb16.dll

-ac1st16.dll

 

Po pobraniu niestety pojawia się komunikat:

90621855089373398880_thumb.jpg

 

Robo, gdybyś mógł to proszę o new upload dla tego 3dsMAX 7.

Jak coś posiadam Win7 x64 Ultimate.

 

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Pobierz ten 3D max 7

http://www.skan.ru/en/software/n256_3d_studio_max.html

 

a potem te pluginy

 

Właśnie o to chodzi pobieram miniinstal

klikam ok uruchom i downloading fail !!!!

O TO CHODZI ZE TRZECH PLIKów BRAKUJE W TWYM 3D Max 7

-AcGe16.dll

-acdb16.dll

-ac1st16.dll

bez tego to lipa : ] i znów marzenia pójdą w zapomnienie

a wow już 50 % to tzn. w pachterze juz 50 % pobrałem cała nocka

 

@Kojak

Najpierw pobierasz 30MB Wypakowuje ci to

@Edit

Po zainstalowaniu

Rozmiar na dysku 8,41 GB (bajtów: 9 039 728 640)

Rozmiar 10,8 GB (bajtów: 11 654 670 685)

i zajmuje 10 GB i dolatuje pachter podobno 8 - 10 GB

 

jeaa MAM 3DS MAX DZIAŁA JEACH TERAZ WOW I GIT

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

lams pochwal sie jak to zrobiles i udostepnij tamte pliczki;)

 

Yyyyy LOLEK nie mam tych 3 pliczków i działa xDDDD

niedługo zrobię jakiś hełm jak wow'a pobiorę

ale to będzie amatorski bo dużo rzeczy nie łapie : /

@Edit

Wielki dzięki, tego mi brakowało.

 

Już zacząłem robić tarcze :D

 

tarczag.png

Post szybszy o parę sek.

ładna tarcza : ] dodałeś ją zamiast hełmu czy ze zbroją złączyłeś ?

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

Post szybszy o parę sek.

ładna tarcza : ] dodałeś ją zamiast hełmu czy ze zbroją złączyłeś ?

 

 

Jako fryz dał. Widzisz na górze nie ma:) Tym sposobem możecie dodawać parę modeli :)

 

Zaraz zrobię coś fajnego

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Pobieracie oryginalnego 3D max 7

 

http://www.skan.ru/en/software/n256_3d_studio_max.html

 

Potem ten plki:

http://gr2decode.altervista.org/files/gr2skanim1_2_src.zip
i ten który dodajemy do stdplugin
http://gr2decode.altervista.org/files/expotron.zip

 

 

To zamienia nam GR2 na inny format żeby eksportować

http://gr2decode.altervista.org/files/gr2meshconv1_3.zip

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

U mnie wszystko działa elegancko ! Już sobie zrobiłam jeden hełmik dla Szamanci. Tylko zrobie jeszcze pliki i wrzuce Ss xD

Marzenia się spełniają. ; D

levadia.png

 

'.Bezpieczniej pozostać w sferze marzeń. ' ;]

 

 

Opublikowano

Szkoda,że każdy to będzie miał :P

źle ?? no może troszkę .

ale mam przesrane z tym wow'em xD no robo mówiłeś o czymś fajnym wstaw :P

@Edit

Robo żeby mieć takiego samego sprawnego 3 ds max7 do tych szkieletów i hełmów kości i itd

to trzeba te wszystkie pluginy pobrać ?? a jak wszystkie to co robić ??

bo jest aż parenaście granny.dll

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

@robo112 w tym tutorialu nie kapuję jednej rzecz, mianowicie czemu jak sprawdzałeś czy hełm pasuję do głowy woja to robiłeś rendery??? Nie łatwiej byłoby poprostu obracać kamerą w okienku z perspektywą? :D

Zbieram + i 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...