Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić hełmy 3D!


robo112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@robo112 w tym tutorialu nie kapuję jednej rzecz, mianowicie czemu jak sprawdzałeś czy hełm pasuję do głowy woja to robiłeś rendery??? Nie łatwiej byłoby poprostu obracać kamerą w okienku z perspektywą? :D

 

a to jest jakaś różnica??? Coś to zmienia

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie hełmy białe :)

 

Edit@ Juz wszystko smiga! zajebisty poradnik :)

 

Edit@ Nie moge wlozyc szkieletu do 3DS pomoze ktos?

 

 

http://gr2decode.altervista.org/files/gr2skanim1_2_src.zip

gdzie to wloozyc?

Opublikowano

Kurwa wam to dogodzić <_<

 

Kolega się postarał żebyśmy i my coś potrafili a nie tylko Niemcy...

 

Ja Ci Gratuluję i skorzystam dziś spróbuje ;p

Opublikowano

Pytam po raz kolejny, gdzie to wlozyc

 

 

http://gr2decode.altervista.org/files/gr2skanim1_2_src.zip

 

twoj 3ds max jest zjebany i nie dziala :)

 

EDIT@ Juz dziala szkielet itd..

 

Ale 1 problem, bez szkieletu jest helm i wszystko widac, ale nie w miejscu itd

dodalem szkielet itd, nie ma nic na glowie ani fryzury ani helmu sama twarz

pomozesz? :P

Opublikowano

Jeśli nie ma szkieletu to jak ma coś być na głowie. Nie no dałem filmik więc jest wszystko pięknie opisane więc nie wiem dlaczego ci nie działa. Dodałeś do plików msm??? Item_proto???

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Da się wyciągnąć ale nie dodasz do Metina :) najwyżej do starcraft. Poza tym inne nazwy kości mają te moby. Zobacz sobie że infinitymetin tworzą moby z starymi kościami.

 

Będę mieć czas dodam swojego jednego moba którego właśnie robię

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

Mogl by ktos wrzucic te pliczki z wowa na hosting i podac link ? Bo pobieranie calego wowa jest mozolne i zasmieca dysk -,-

sygf.png

W sieci wystepuje pod 2 nickami: ZuO13 i BaSiC.

Pod nickiem ZuO13 mozecie znalezc mnie w grach takich jak : Crysis2(Multiplayer xbox360) lub LeagueOfLegends(Serw. Eu/Ne).

Pod nickiem BaSiC zas mozecie mnie zauwazyc w grach: Counter-Strike 1.6(steam basic225) lub Metin2.

Opublikowano

Nie da się wyciągnąć samych plików. Bo są w formacie .m2 więc nie da się ich odpalić w WoW model viver. A tylko on posiada export plików do .obj

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...