Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ziomusss111

Jaki macie dobry i sprawdzony sposób na zrzucenie kilogramów w wakacje?

35 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Cześć, ja mam 14 lat ważę 73 kg i mam 165 wzrostu. Brzuszek mam troche odstający ale mniejsza o to. Mam brata który ma 20 lat. Już z nim nie wytrzymam, on 12h siedzi przed telewizorem z laptopem na kolanach i tylko je i sra za przeproszeniem... Jest gruby, ok. 175 wzrostu i 110 kg wagi. Roztepy na brzuchu ma duze, ja nie mam. Wyzywa mnie od grubasow a jak ja mu powiem cos to on zaslania sie faktem ze w moim wieku na pewno tyle nie wazyl i byl chudszy.

Chce go zagiąć troche aby przestal mi dokuczac bo to wkurzajace...

Polecicie mi jakis dobry sposob jakby schudnac na wakacje ok. 3-7 kg? Odpadaja rzeczy kosztowne bo ja nie mam zbytnio kasy.. A motywacji mam bardzo wiele i podejme sie dosc ciezkiej proby nawet jezeli mialo to mnie zameczyc na smierc.. Pomozcie bo nie wytrzymam z nim psychicznie ani chwili dluzej. Jak schudne to nie bedzie mial pretekstu by na mnie najezdzac i wtedy ja go zgasze :)

Biegaj KAŻDEGO dnia, co najmniej te 5km. Potem jakieś ćwiczenia, granie w piłkę, a pod wieczór rower. Jedz mniej, ale nie rzadko. I tak codziennie.

1 osoba lubi to

Zacznij ćwiczyć i wdupiać CLA, mojej matce to pomogło, bo ja tego nie próbowałem, bo sam ćwicze i próbuje przybrać masę a nie ją stracić ;d

1 osoba lubi to

ja miałem 175 i ważyłem 86kb :'/

Teraz mam 184cm wzrostu i ważę 74kg :'p

Jak to zrobiłem ?

1.Wstawałem o 14:00 (budziłem się). Na śniadanie miałem obiad, więc o 1 posiłek mniej...

2.Nie jadłem kolacji tylko jak byłem głodny to piłem wodę niegazowaną... z 5l dziennie wypijałem ... Pierwszy tydzień ciężko ale idzie ^_^

3.Ruchu troszkę :'p Wystarczy 30min-1h godz biegania.

Nie ma skuteczniejszej metody ... w 2 mies schudłem 6kg a miałem 0 ruchu (złamana noga 28 czerwca v_V).

A więc powodzenia :'p

1 osoba lubi to

Idź na dietę.

1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Ja myślałem nad dietą 1000 kalorii i aktywnym dniem tzn. jazda na rowerze długimi odcinkami, bieganie ( czego nie lubię, ale wiem że skutkuje ) a w piłkę gram codziennie. Także często chodzę na plaże i pływam. Ogólnie ja jestem bardzo aktywny, ale przytyłem bardzo dużo po pobycie wakacyjnym w ameryce.. Oj ciotka mnie wykamiła, chodź sama szczuplutka :D A weź i teraz się tego pozbądź. . Zrobie wszystko aby nie było brzucha ;)

@Edit

Każdy ma +, czekam na więcej odpowiedzi a ćwiczenia zaczne od ... JUTRA! Nie ma co czekać, więcej zrzuce :) Bede biegał choć pewnie zadyszka będzie nie mała, ale huk z tym. Pełen rezultat po wakacjach się okaże. Miejmy nadzieje ze nie wymiekne. :)

Edytowano przez ziomusss111

192 cm i 95 kilo wagi miałem a zacząłem sie odchudzać cudowną metodą "nie jedz" max udało mi sie bez jedzenia 3 dni wytrzymać a potem zacząłem stoopniowo w małych ilościach jesć ; > schudłem dość dużo (nie ważyłem sie) ale wczesniej nie było mi widać żeber a teraz? no to już bez komentarza xD jadałem bółke dziennie a wliczając 1-2 godziny piłki lekko sie wymęczałem ; >

2 grube kurtki , dresik i biegać kilka kółek na boisku Piłkarskim. na 100% pomoże ;)

Idz na siłownie , jeżeli jesteś w okolicach bierunia to możemy sie " umówić " to wpadniesz do mnie mam siłownie , sam mam 14 lat ale nie jestem gruby tylko wysportowany ;p

Jeżeli chcesz schudnąć po prostu musisz mieć dobra motywacje biegaj i miej dobra dietę , jeżeli chcesz być wysportowany ćwicz na silowni,graj w piłke itp itd.

Edytowano przez TechAvis

jakby ktoś podał jakąs dobra dietke to normalnie cud :)

jakby ktoś podał jakąs dobra dietke to normalnie cud :)

hmm

pij duzo wody, ogranicz slodycze i slodkie napoje, tylko woda (najlepiej niegazowana) i jedz tylko tyle ile musisz.

poza tym naprawde polecam te CLA, bo to duzo ci moze pomoc przy cwiczeniach

Pij wodę z cytryną. :ninja:

Zapisz się na MMA i siłownie (Wielki wysiłek)

Biegaj, albo jeździj na rowerze.

Jedz mniej ale częściej.

w wieku 14 lat miałem 80 kg i ok 185 cm teraz mam , może z 82 kg , 193 cm , polecam biegać wieczorami szczególnie , że zaczyna się lato i więcej spalisz niż w zime , na siłownie też polecam , ale regularnie bo , że raz na miesiąc się pójdzie nic nie da

IDŹ DO DIETETYKA JA PIERDOLE TO JEST FORUM O CZITACH PRZYPOMINAM

Dam ci taki plan dnia:

6:00 Rano

Porozciągaj się i biegaj.

18:00

To samo...

I zaprowadź obowiązkowo zmiany w swoim odżywianiu, więcej witamin, owoców.

1. Nie obżeraj się :P

2. Biegaj (nie w Metinie tylko w realu :P)

3. Myśl że schudniesz 9dobre nastawieniea)

4. Idź do sauny może wypocisz to wszystko xD

dzisiaj będąc na dworze widziałem dziecko.

ślimak ten zwał się Kleofas.

Był niewielki i włochaty. Miał 150cm skarpetki.

Chłopiec miał mamę. Nagle ukazała się nad nią aura ciemnego dymu.

Robiąc sobie tosty z nutelli myślałem że sikam.

Cóż.. Najlepszą metodą jest wysiłek fizyczny. Teraz zbliżają się wakacje więc, pogoda jest odpowiednia do uprawiania sportu.

Chodź na basen, biegaj to bardzo pomaga. Jeśli jesteś zdeterminowany to napewno Ci się uda.

1 i najwazniejsza rzecz = nie plakac na forum tylko ruszyc dupe i biegac i przestac wpierdalac pączki.

chciałbym powiedzieć że nie obżeram się ani nie jem za dużo. standard to śniadanie i obiad, między tymi posiłkami lub po nich chwytam jakąś kanapeczkę i to wszystko. tylko ciagle pije napoje gazowane wiec od jutra przerzucam sie na wode.

chciałbym powiedzieć że nie obżeram się ani nie jem za dużo. standard to śniadanie i obiad, między tymi posiłkami lub po nich chwytam jakąś kanapeczkę i to wszystko. tylko ciagle pije napoje gazowane wiec od jutra przerzucam sie na wode.

No to zapewne masz mało rozruszany tryb zycia. Najlepiej jakies sporty a bieganie najwazniejsze. Nie wiem pograj z kolegami w pilke na podworku itp.

Pół godziny temu wróciłem z 1 biegu. Było ciężko wstać z łóżka ale się przełamałem. Przebiegłem ok. 3 km, spociłem się jak świnka ale na ogół to podejmę się tego i jeszcze dziś o 18:00 idę biegać. Mam nadzieje że nie zabraknie mi tchu i motywacji do dalszego postępowania.;)

Nie przejmuj się zdaniem jakieś spasionej świni

Jak twój "chudy" braciszek będzie ci mówił jaki to jesteś gruby to go pociśnij albo wypierdol na glebe i mu wpierdol jak jest spasłą świnią to nie prędko się podniesie nie mówiąc o tym by cię dogonił

Jeżeli by analizować wasze wagi to ty masz lekką nadwagę a on jest zajebiście otyłym knurem

1 i najwazniejsza rzecz = nie plakac na forum tylko ruszyc dupe i biegac i przestac wpierdalac pączki.

Po chuju fest porada ;] a sam ma miesiąc z życia na forum wyjęte <lol2>

Z rana sobie biegaj , a wieczorem proponuję basen , jedz 5-8 razy dziennie tylko bardzo mało i pij ogromne ilości wody mineralnej obojętnie jakiej ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w tym twoim postanowieniu ;D a jak się uda to pociśnij jakoś ładnie braciszka xD

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1516519
Użytkowników: 1187613
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: razoris