Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] GrindRoad, czyli jak zagrać.


ipaikillah

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

 

W tym poradniku, przedstawię wam, jak zagrać na jednym z popularniejszych EMU'latorów, zaczynajmy!

 

Oficjalna strona : GrindRoad

Forum: GrindRoad Forum

Register : Rejestracja

 

Potrzeba wersja: 1.311

Liczba serverów: 3 (Iridium - 500slotów, Plutonium - 700 slotów, Titanium - 500 slotów

 

 

Statystyki servera nie są podane na stronie głównej, dlatego mogę powiedzieć tylko, że są duże :)

 

1. Pobieramy clienta - z loadera którego znajdziemy na oficjalnej stronie Joymax'u, bądź gdy mamy problemy z transferem, przeznaczam specjalne linki:

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

 

2. Wypakowujemy, instalujemy.

 

3. Po zainstalowaniu, uruchamiamy iSRO(GLOBALA), patchujemy do wersji 1.311

 

4. Pobieramy media patchera z tąd

i postępujemy tak:

w9fel4.png

 

4a: Wpisujemy lokalizację naszego media.pk2 z iSRO

4b: Klikamy GrindRoad , badź wpisujemy ip z naszego obrazka

4c: Klikamy "Patchle"

4d: Zamykamy MediaPatcher

 

5. Uruchamiamy silkroad.exe, bądź lanucher z pulpitu i... GRAMY! :D

 

 

KILKA WSKAZÓWEK!

 

1.Dlaczego warto grać na GrindRoad?

Dostajemy na początek:

-1m SP

-1 premium PLUS

- Gold Dragon Flag

-1 Grab Pet

-1 Devil Spirit

- 50 punktów, za które można kupić na stronie Avatary, bądź globale itd.

2. Dlaczego Rejestracja nie działa!!?

Otóż, moi drodzy rejestracja jest otwarta w niektórych godzinach, status rejestracji można sprawdzić tutaj

 

3. Jaki to jest server? Czyjego pochodzenia?

Server jest tureckiego pochodzenia, ale można spotkać masę Polaków jak i Anglików :)

 

4.Server nie działa! Dlaczego? Zrobiłem coś źle?

Niestety, to nie twoja wina, server jest włączany w danych godzinach:

 

German/Netherland/Italian/Denmark/Poland/Austria/Switzerland/Bulgaria/Arabia/Sweden/Spain opening times (GMT +01:00 Summertime!)

 

Monday 19:00 - 21:00

Tuesday 19:00 - 21:00

Wednesday 19:00 - 21:00

Thursday 19:00 - 21:00

Friday 19:00 - 21:00

Saturday 13:00 - 16:00

Sunday 19:00 - 21:00

 

Ale w większości servery są dłużej włączone niż podane godziny. P.S Niedługo będzie 24/7

 

5. Dużo osób gra na serverze?

W większości zawsze jest 400+ osób :)

 

Tak, jak powiedziałem , server ma swoje wady jak i +. Według mnie opłaca się na nim grać, bardzo wciąga i relaksuje od długiego grindingu i expa :)

 

~Poradnik zrobiłem tylko Ja i zastrzeżam prawa do kopiowania go :)

 

Dorzucam mały gameplay :P

 

UPDATE!

~ wersja EMU, została zaktualizowana do 1.311 :)

~ wprowadzono poprawki:

- Dodano rozpoczęcia zdarzenia pvp, jeśli masz w pobliżu Tai Sui można uzyskać obrażenia od innych frakcji

- Dodano znak PK punktów otrzymasz od zabijania Tai Sui (punkty zostaną podane w następnej wersji)

- Usunięto tytuły, które zostaną uzyskane przez PVP.

- Naprawiono część problemów z przedmiotami które wywołują lagi.

-

I hope life teach you good... I hope...

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mógłbyś podać jakie raty? ;)

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Właśnie szukałem, ale nigdzie nie jest napisane, ale mogę dodać, że wczoraj w 3h wbilem 65 :P na dodatek warriorem

 

 

@down

Jakie raty tak mniej-więcej? W ile 100 lvl wbije?

 

Widzę, że euro jest oO

 

tak, euro jest, a 100 to idzie w 4-7 dni, zależy od Ciebie :P

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

Jakie raty tak mniej-więcej? W ile 100 lvl wbije?

 

Widzę, że euro jest oO

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

Fajnie, że rejestracja zamknięta od 31 Maja i raczej nic nie wskazuje na to żeby otworzyli niedługo, a server widzę ciekawy... :)

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

A jak stoi sprawa z lagami/crashami?Nie ma poważniejszych bugów?

Lagów wogóle nie ma, crashe, hmm... może 1 na miesiąc chociaż i w to wątpie, a z bugami to bardzo mało :)

 

Fajnie, że rejestracja zamknięta od 31 Maja i raczej nic nie wskazuje na to żeby otworzyli niedługo, a server widzę ciekawy... :)

no wiesz, mój kumpel zrobił sobie konto jakoś wczoraj i normalnie gra :)

 

@down

a na ktorym servie polecasz grac

osobiście? Plutonium :), ponieważ niedługo ten server ma być 24/7 :)

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

Parę ciekawostek:

 

* Some NPCs in Jangan and Constantiople can teleport you back where you died or last used a return (no level limit).

* Experience and Skillpoint rates will raise with level

* Players can only attack Uniques up to 10 levels lower than their level (just an idea)

 

There will be some events, different from the normal game:

 

* Unique Event: If you kill the most uniques in one week you get medals. The contest result are here. With medals you can buy SOS equipment.

* Pvp Event: Uniques with random level will spawn at random places. The surrounding are is pvp enabled so you can attack players from other factions.

* Titan Event: There is a weekly Titan counter on the website. If you kill the most titans you will be the "Titan King" and get a gift (just an idea)

* Princess Miyene and White Knight Event: This two monsters will spawn at random places. If you meet one find a party and kill them for great experience and skillpoints.

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

a był taki spokój , a teraz sie nazbiera polaczów ;/

 

to tak serwer Iridium jest dla reszty świata

 

Platinum i Titanum są dla turków

 

Raty są wysokie o ile dobrze wiem to z levelem się zwiększają , tak jak inventory przy 76 lvl mam 3 page

 

erver nie działa! Dlaczego? Zrobiłem coś źle?

Niestety, to nie twoja wina, server jest włączany w danych godzinach:

 

German/Netherland/Italian/Denmark/Poland/Austria/Switzerland/Bulgaria/Arabia/Sweden/Spain opening times (GMT +01:00 Summertime!)

 

Monday 19:00 - 21:00

Tuesday 19:00 - 21:00

Wednesday 19:00 - 21:00

Thursday 19:00 - 21:00

Friday 19:00 - 21:00

Saturday 13:00 - 16:00

Sunday 19:00 - 21:00

 

Ale w większości servery są dłużej włączone niż podane godziny. P.S Niedługo będzie 24/7

 

Iridium jest włączony w tygodniu od

 

17:00 do 21:00

 

w weekendy nie wiem , wczoraj był od 13:00 do 16:30

 

może dziś będzie tak samo

 

co do 24/7 to troszkę jeszcze potrwa , ponieważ to są beta testy , po testach konta będą kasowane i wszystko będzie od nowa

 

unikaty spawnują sie co 20 -30 min

 

 

Pozdrawiam PED0

 

@Edit :

 

 

-Można używać Ibota

 

- moby pt spawnuja się przy party auto share , lecz gracze nie muszą być koło siebie

 

 

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Nie nazbiera sie polaczkóf bo temat z tym servem jest na epvp i jakos w godzinach szczytu gra tam około 200-300 osob a moze wbic 500.

 

Po zatym wszystkie postacie po przejściu na Beta beda usuniete wiec sens grania jest żaden.

 

Jeśli ktoś nie wie jakie raty lvl1 x1, lvl2 x2, lvl3 x3 itd az do 110 x110.

 

Levle bije sie szybko ale ten emu wciaż jest pełen bógów choć jest to jak narazie najstabilniejsze emu jakie do tej pory powstało.

 

Więc może po usunieciu bógów i dodaniu jakis unikalnych żeszy nie spotykanych na innych privach bedzie warte gry ale na razie nie przebije eSro.

Opublikowano

Rejestracja jest włączana codziennie na 30min , można to śledzić na twitterze.

 

Moim zdaniem atmosfera lepsza niż na esro :-)

 

Serwer stabilny , nie mam często crashy :-) na Iridum największy lvl to 95+ więc nie taki duży :)

 

 

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

ludzie zrozumcie , to są testy dlatego jest reg off , dlatego jest serwer check . Serw jest włączany w danych godzinach

Wczoraj był od 19.00 do 20:30 bodajże albo do 21.00

 

Śledźcie twittera to będziecie wiedzieć kiedy reg on :-)

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

I po co ta publikacja tutaj ? Tylko chamstwo sie zleci ;p

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

I po co ta publikacja tutaj ? Tylko chamstwo sie zleci ;p

Właśnie widać jaki jesteś miły, a chamstwo to może masz u siebie w domu i takie posty są zbędne. Jak chcesz się pożalić to wypłacz się w poduszkę. ;)

Serwer jest dla każdego. Tak było jest i będzie. ;)

zbyt duża sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...