Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] GrindRoad, czyli jak zagrać.


ipaikillah

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli z utęsknieniem czekamy na otwarcie rejestracji ^ ^ dziękuje za odpowiedź edytne jak zauważę że rejestracja online :))

to jest chore serwer włączą na 2h dziennie ale rejestracji to juz nie czyli wyjdzie na to ze jak sie zarejestrujesz to jak wejdziesz na serwer na 5 min to będzie sukces ?

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwery on, a ja mam napisane check. Wie ktoś co jest grane? Mam 1.310 i spaczowane media...

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

haha bardzo mały exp ;o hahahahah pojechałeś w 2h wbijesz 64lvl

 

co do tego check zupdatuj do 3.011 ;)

 

 

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Dziś w ogole będzie włączona rejestracja bo jakoś sie chyba nie zapowiada ... ma ktoś może jakieś info ?

 

 

@down

jak to była jak na forum jest niezaktualizowane jest napisane ze aktualizacja 7 czerwca była a dziś nic.

Opublikowano

Dziś w ogole będzie włączona rejestracja bo jakoś sie chyba nie zapowiada ... ma ktoś może jakieś info ?

Dziś już była, Jest codziennie na 30minut.

A co do samego servera to nic szczególnego exp mały , szkoda czasu.

Opublikowano

Dziś już była, Jest codziennie na 30minut.

A co do samego servera to nic szczególnego exp mały , szkoda czasu.

 

O ktorej byla rejestracja niby

Opublikowano

człowieku , poczekaj na moby party ;o na kokoru mozesz wbic 52 lvl , to nie jest duzy exp ?

 

 

 

 

prędzej wpadła jeszcze ivka :D

 

 

 

sro2011060821014158.jpg

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

zabiłem 3 potworki, żeby wbić 2 lvl. To jest duży exp ?

 

 

Exp sie zwiększa z lvlem... Ja na 47lvlu mam 5% za moba.

Server: Esro 1 l Esro 4

Nick: Wedr0wieC l Invincible

Guild: GeneratioN l guildless

Lvl: 98 l 67

Build: warrior/cler (best build ever!) l rogue/cler

Status: Offline l Online (farming)

Opublikowano

E mam parę pytań odnośnie serwera.

1.Jak z alchemią? Dropią elixiry (jak to działa na owym serwerze)

2.Gdzie mogę zakupić i jak rzeczy z IM (avatary, pety, itp. - małe wyjaśnienie co i jak)

3.Jest jakaś szansa na zdobycie Suna, Soma, Sosa ?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź, dzięki. ;)

zbyt duża sygna

Opublikowano

1.Elki Dropią da się wbijać + oraz wbijąc blue niszcząc itemy albo bynajmniej jest to zrobione lecz nie wgrane.

 

2.Ufo dodaje silki zazwyczaj 50 silkroad53.jpg

 

3. Tak jest szansa dropi z mobów , na niższe lvl bardzo często do 20 potem rzadziej , sporadycznie :)

 

 

 

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Mam 2 pytania, a mianowicie w jakich godzinach można robić postać? I czy można na tym servie bocić - jeśli tak to móglby ktoś podrzucić linka? Dzięki z góry.

Opublikowano

rejestracja jest każdego dnia otwarta tylko trzeba trafić na otwarcie zawsze jest otwarta na 30min a używać bota można takiego jak na isro czyli dramowy ibot

Opublikowano

rejestracja jest każdego dnia otwarta tylko trzeba trafić na otwarcie zawsze jest otwarta na 30min a używać bota można takiego jak na isro czyli dramowy ibot

a wrzuciłbys kolego link bota do tej wersji klienta?

Opublikowano

Występuję z prośbą do Administratora,Moderatora, o zamknięcie tematu z powodu wielkiego spamu. Temat będę odświeżał, oraz umieszczał nowe informację.

I hope life teach you good... I hope...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...