Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy u was w szkole też tak robią


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie nasrali do pisuaru i obsrali ścianę. Innym razem oszczali całą podłogę, a innym nasrali mojemu koledze do buta.. ;D

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ostatnio na ostatnim piętrze, które jest przeznaczone dla podstawówki, dzieciaki wysmarowały gównem ściane. Moja kochana, była(jakożeniejestemwgim) sprzątaczka żaliła mi się, gdy tylko podszedłem do niej zagadać.


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Aj. U mnie kibel to palarnia.

Las obok szkoły to również palarnia

Całe kible porozbierane. Nie ma chyba 2 drzwi. A jak są to bez klamek, żeby dało się zatrzasnąc jakby nauczyciel wbił :)

 

Z gównem akcji nie było. Ale podłoga standart, cała w moczu.

Opublikowano

U mnie na studiach ukradli automat do kawy i postawili na boisku. Zastanawiam sie po jaką cholerę ^^

serca18.jpg
Opublikowano

U nas tylko są drobne sprawy np przed sylwestrem rzucali kolesie petardy do szkoły , jak był śnieg to nacieraliśmy z kolesiami jakies laski,

taki koleś poszedł się wysrać zajebał cały kibel gównem i na drzwiach wywiesił kwarantanna , hmm ostatnio nauczycielka wysłała mnie po wodę żeby wymienic do wycierania tablicy a na korytarzu byli moi kolesie naszczaliśmy do wiadra i jej to odniosłem aa i dodam że z niej niezła kurwa jest , nie wiem czy u was tak było ale ostatnio ktoś zajebał gównem drzwi wejściowe do szkoły niezłe jaja były :)

aaa i zapomniałem , że rok temu była jakas sprawa że nauczycielka od geografii ruchała sie z którymś uczniem do dziś nie wiemy z którym a nauczycielka dalej pracuje

Życie jest tylko jedno dlatego codziennie się cieszę życiem ile mogę ponieważ jutro już może mnie nie być

Opublikowano

aaa i zapomniałem , że rok temu była jakas sprawa że nauczycielka od geografii ruchała sie z którymś uczniem do dziś nie wiemy z którym a nauczycielka dalej pracuje

To gimnazjum czy pdst ? Bo cale opowiadanie pasuje mi do podstawowki oprocz tego ^^...

 

@topic : Ja bedac w gimnazjum i pdst pamietam napierdalanki , gdy na przerwach klasy byly otwarte to wbijalismy i rozpierdalalismy lawki tzn. przerwacalismy wszystkie a ustawienie ich zawsze bralo 10/15 minut z lekcji ;) oraz przychodzenie na lekcje najebany ale widze ze teraz czasy sie zmieniaja i ludzi smieszy '' sranie na sciane albo lanie do kubka ''. Teraz przez 3 lata Technikum to tylko '' nauka '' mnie spotkala ^^...

Opublikowano

u nas jeszcze wywalają papier przez okno i zostawiają końcówkę przyciętą do okna i wtedy to tak lata zajebiście

 

UP , dokładnie tak samo robimy :)

 

A co do tematu , oczywiście ... :) u nas wql nie da się wylać bo nie ma drzwi bo są oparte o ścianę i nawiasy zepsute :)

18844803398894676693.png

 

08851627256070316470.jpg

 

 

Osama - chłopczyku nikt cie nie lubi

:) jestem dziec**** który ma ort jak dziecko z 3 podst . Maksymalnie masz 13 lat .

Opublikowano

Jak czytam to trochę macie pojebusów w szkołach o.O

U mnie kulturka. Jara się na parterze, a inne łazienki czyściutkie. :D

PRZECIEŻ WIĘKSZOŚĆ POSTÓW TUTAJ TO FARMAZONY

Powoli, od początku - boga nie ma,

nikt go nigdy nie widział co, masowa schizofrenia?

Weteran
Opublikowano

U mnie podobnie. W szkole są na każdym piętrze 3 pisuary w męskich wc. Ktoś się czegoś najadł, że do każdego na 2 piętrach się zesrał.

1339226679-U337649.jpg

Gość TheMorteMaster
Opublikowano

Unas est tak żle że kamer zamontowali <_<. U nas odkrecamy kran i w podłodze przez małe kratkiwoda wybija i basen jest :D

Opublikowano

u nas nic wielkiego nie bylo...

raz do wc wbili zima i wjebali ahtunga do samego kibla... caly kibel rozjebalo w szkole na calym 1 pietrze jebie moczem ,oczywiscie kibel caly rozjebany ,ze nic nie ma ,a czastki tego kibla jak go rozjebalo to jeszcze kafelki na okolo porozpierdalalo... tak poza tym to nic ,no chyba ,ze raz mala petarde wrzucili do sekretariatu ,ale to byla mala petarda wiec wielkich szkod nie bylo...

hersygna.png
Opublikowano

Takiego czegoś jak Autor napisał raczej jeszcze nie widziałem w sowojej szkole i nie chciałbym widzieć xD

 

Nie tak dawno u nas koleś biegł z czerwonym spreyem po krytarzu i mazał wszystko po drodze tzw. sciany drzwi :D

Opublikowano

Jak się to czytało to śmiechu było ...xD

 

@Top. U nas w szkole nic takiego "dziwnego" nie robią.Kolega miał Powerade i mu mydła nalaliśmy , to się cały spienił.Jakiemuś kolesiowi bluzkę do kibla włożyli... nic takiego innymi słowy.

Opublikowano

Z tym gównem to było w ginmazjum a petardami i nauczycielką w liceum tylko że ja chodzę do 2 klasy zawodówki ale do tej samej szkoły :)

Życie jest tylko jedno dlatego codziennie się cieszę życiem ile mogę ponieważ jutro już może mnie nie być

Opublikowano

na naszą szkołe mówimy Dom Big Brothera kamer jest tyle że u nas się nic nie dzieje no może czasem ale to rzadko

Opublikowano

U mnie w sql to są asy. xD

 

 

Odrąbali pisuar i nieśli przez całą sql xD

 

Mieli niezła pogawędkę z dyrem :P

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

u nas w szkole zamiast wody leciał mocz :]

U nas też ahtungi leciały

ale to stare czasy podstawówka pjarzy to było 3 lata temu teraz to podobno co dziennie się ktoś pierdoli

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...