Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] 2nd Round of the Bingo Bonanza Event


Piecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj pojawiło się nowe Bingo

 

bingos.jpg

 

 

Aby otrzymać swoją wybraną broń/rzecz należy wypełnić oczka tak jak koło rysuneczku.

 

blaeo.jpg

 

Aby zdobyć "Bullet" należy wbić 300 EXP w czasie dni powszednich, a 500 EXP w weekend.

 

Czas eventu: 01.06.2011 - 28.06.2011

 

W strzałach można trafić bonusy oto one:

 

bonus.gif

 

Za wypełnienie 50% Bingo otrzymamy:

 

96163671.jpg

 

Za wypełnienie 100% Bingo otrzymamy:

 

100la.jpg

 

Myślę, że to się przyda.

Jak można proszę o podpięcie na czas eventu.

 

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Specjalista
Opublikowano

@up: nom, o kurcze al zeby byly na 30 o.O total odjazd, bo bronie to pewnie na 7

a ciekawe co za full bedzie :P

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Dobra robota. ;]

 

Zawsze dobry tut! Podziękował

26068616082018132428.png

Chcesz Dowiedzieć się więcej o moich postaciach w Combat Arms? Wejdź na mój profil

:)

Daj '' + '' jeśli nie pomogłem '' - '' Zwisasz mi ty i twoje komentarze, jak i te pojeba.. '' +''

Opublikowano

przydatne nagrody, ciekawe czy znów jakiś perm wpadnie za 100ke.

 

postaram się to skleić w całość.

 

ps. event trwa 27 dni, 25 jest luk do wystrzelenia. = możemy opuścić 2 dni.

Specjalista
Opublikowano

A ciekawią was jakie będą bonusy? oto one: bonus.gif

zaraz jeszcze spróbuje załatwić co bedzie za 50% i 100%

jak się uda to zamieszcze

chyba powinienem to zamieścić w oddzielnym temacie ale mi się nie chce xD

to tam niech autor zamieści te bonusy w tym

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Specjalista
Opublikowano

przydatne nagrody, ciekawe czy znów jakiś perm wpadnie za 100ke.

 

postaram się to skleić w całość.

 

ps. event trwa 27 dni, 25 jest luk do wystrzelenia. = możemy opuścić 2 dni.

można opuścić 3 dnii :) tak pisze w FAQ tego eventu ponieważ od 1 do 28 to 28 dni o.O bo z 28 włącznie, a pewnie i tak jeszcze potem przez tydzień będzie się zdobywać strzały tylko nie bedzie tego pokazywać w grze

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

THX ZA INFO.

TYM RAZEM BD MIAL 100%

Ej dodaj ktoś zaco dostaje się strzły 300exp na jakich trybach !

------------------------------------------------

btw.Postaram się CH.E dodać strzaly może się uda :D

Opublikowano

nexon przechodzi sam siebie - pozytywnie :)

warto przypomniec ze za 100 % w poprzednim bingo dostawalo sie kolor nicku na PERM, a za 50 % knife na 30 dni

Jeśli piszesz "Łap plus"

kliknij w plusik pod postem...

 

2uszjfm.jpg

Opublikowano

THX ZA INFO.

TYM RAZEM BD MIAL 100%

Ej dodaj ktoś zaco dostaje się strzły 300exp na jakich trybach !

------------------------------------------------

 

Za wszystkie oprócz FT

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Nie no evencik mega <3 a te nagrody nawet też :D .

Już strzeliłem w Bingo i odrazu GP HAZARD B) .

Będzie trzeba zdobyć Mei , bo napewno wpadnie troche GP . ^^

cwalk.jpg

 

Sygnaturka by Me

 

El_Bober.png

 

Opublikowano

oczywiście że wezmę DSR - 1 SubSonic i Trasnport lockera :D, a potem może MEI lub Recon VEst

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

EPE nie dodales co bedzie za 50% i 100%

za 50% bedzie = 2x Kalika Case

za 100% bedzie = (nie pamietam dokladnie) ale Celowik na 30 dni, Magazynek za Nx na 30 dni i inne dodatki do broni na 30dni.

-Ushio.png
Opublikowano

za 100% bedzie = (nie pamietam dokladnie) ale Celowik na 30 dni, Magazynek za Nx na 30 dni i inne dodatki do broni na 30dni.

 

Wątpię, że za 100% Bingo będą takie badziewia. Skąd ty to możesz wiedzieć? W poprzednim był kolorek nicku na perma...

Specjalista
Opublikowano

EPE nie dodales co bedzie za 50% i 100%

za 50% bedzie = 2x Kalika Case

za 100% bedzie = (nie pamietam dokladnie) ale Celowik na 30 dni, Magazynek za Nx na 30 dni i inne dodatki do broni na 30dni.

a skąd ty to wiesz? no niestety mi się nie udało wyłapać co będzie za to bo nawet w kodzie strony od bingo tego nie ma...

prawdopodobnie nexon tego jeszcze nie ustalił,

jeżeli możesz to podaj skąd masz te informacje a ja sprawdze czy są wiarygodne, ale jak już to raczej za 100% kalika.....

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Specjalista
Opublikowano

a na ile bandana i chusta :P nie znam nazw za dobrze... :P

prawdopodobnie będą one na 30 dni

a bronie takie jak P90 TR lub G36 chyba na 7są B)

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

coś mi sie niechce zabardzo wierzyć ,że

za 50% 2xKalika Case -.-"

a za 100% dodatki za nx do broni ? -.-

No ,ale jak by Kalika Case było <3

cwalk.jpg

 

Sygnaturka by Me

 

El_Bober.png

 

Opublikowano

Pytanie z mojej strony.

 

Czy za 100 % będzie kolorek na perma?

 

Również mnie to interesuje ale sądzę,że raczej nie .

A dlaczego ?

dlatego,że ci ci już wcześniej robili bingo to chyba nie maja znowu dostać koloru na perma ?

 

\Co zrobi im się podwójny perm ?

 

Cos czuje,że nagrodą za 100% będzie celownik lub inny badziew

9368_gold.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...