Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

F.C BARCELONA vs MANCHESTER UNITED


F.C BARCELONA vs MANCHESTER UNITED  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo g?osujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MU jak nic musi wygrać i mam to samo zdanie co exgunner ^^ Barcelona musi przegrać za wyeliminowanie Arsenalu ;x

Opublikowano

Barca pewnie wygra ... NIESTETY .. Znowu Messi kurdupel strzeli gola w finale z GŁOWKI. Ja nie wiem jak wtedy MANU mogło do tego dopuscic... Ale i tak sercem bede za Manu :D

Za duża.

By pegas10

Opublikowano

Manchester wymiata a barca to jebani tynkarze

Życie jest tylko jedno dlatego codziennie się cieszę życiem ile mogę ponieważ jutro już może mnie nie być

Gość malutki688
Opublikowano

Manchaster:* moj ukochany klub:D ktos sie pytal gdzie mecz zobaczy. meczyki.pl tam masz wszytko na zywo,olej iple:] Angielski football vs hiszpanski teatrzyk...

Opublikowano

w ankiecie powinna byc do zaznaczenia tylko 1 odpowiedz.

 

@topic

zaznaczylem mu bo sercem i dusza za nim ,ale cos mi mowi ,ze barcelonczyki wygraja :/

hersygna.png
Opublikowano

Wszystkich którzy są za Manchesterem pobanuję! : D <joke>

 

Oczywiście że Barcelona.

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Ważne, żeby Barca przegrała :) Ten "faul" CR to jakieś nie porozumienie, chyba dużo się uczyli w szkole teatralnej :P

 

Diabły :]

Opublikowano

ManU musi wygrać bo Barcelona to cwaniaczki z karnymi ... Ladnie udaja faule i chca zyskac karne na tym :/ . Gonic lamusow , diably do boju !!!

Prawda.

Jebać marne aktorzyny, chcemy football'u, a nie marnego teatru !

Red devils (przyszpanowałem ingliszem) :<

Opublikowano

Hehe, powiem tak, połowa z was nadaje się do kabaretu...

Tak się składa, że barca gra piękny futboll. Nikt nie gra tak jak oni. Oni mają swój styl. Piękna szybka, i zgrana gra. Aż miło popatrzeć.

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Opublikowano

A tak serio, to i tak ManUtd dostanie bęcki :<.

 

Czekam na sezon - Iniesta bez formy, Xavi i Puyol balangują, Messi traci sezon na kontuzje, Pique i Villa w konflikcie z Guardiolą <3.

 

A potem sie budze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...