Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

F.C BARCELONA vs MANCHESTER UNITED


F.C BARCELONA vs MANCHESTER UNITED  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo g?osujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Barca wygra zobacz jaki oni atak maja... jeszcze messi 2;0 bedzie mowie wam ;)

 

 

Właśnie atak mają słaby, bo gdyby nie pomocnicy to by Barcelona była na 4-5 miejscu. Widzicie Messiego w reprezentacji a Messiego w Barcelonie? To dwie inne postacie.

Opublikowano

Może i grają trochę teatrzyk, ale żadna drużyna może im może zazdrościć zgrania. Barcelona to magiczny klub i jakiś gówniany manchester nie wygra.

 

 

 

Visca El Barca!!

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Manchester. Barcelona - teatr.

Opublikowano

Wszyscy kibice realu głosują teraz za Manchesterem.. :P

Ja jestem od zawsze za Barceloną, no prawda że próbują wymusić faule, ale która drużyna tego nie robi? - każda drużyna wymusza faule!

2nbcax2.jpg

Opublikowano

recelo, święte słowa :P

 

Ja też to zauważyłem, że wszyscy Ci, co kibicowali Realowi, NAGLE zaczęli kibicować MU. Tacy kibice, to kibice sezonowi, nie godni uwagi.

 

Barcelona od zawsze na zawsze !

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Opublikowano

Manchester 4ever

entisttag.png

 

Użytkownik Który Został Zbnowany :Napewno

Okres Bana: Perm

Moderator / Admin Który Nałozył Blokade : Lord Makin

Powód :Spamer/idiota/grozi administracji/dureń (Za coś tekigo Max 72h Ban A Nie Perm )

 

Link Do Tematu :

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/247974-napewno/

 

Lub Przenieś Mnie !

 

Zasłużyłem To Poproszę Plusika O To Jego Wygląd : add.png

 

 

Opublikowano

[quote name=pr0metek ^^' timestamp='1306587144' post='2570926]

Jedno serce , jedno bicie , Man United ponad ŻYCIE !! MANCHESTER UNITED 4 ever <3<3<3

 

no :D

Grubson - Przestań się bać

POLECAM, PRZESTAŃ SIĘ BAĆ I ŻYJ!

Opublikowano

Jasne, że wygra Barca... Głosujecie przeciw bo:

- Każdy tylko nie Barca

- Real <3

Nie ma sensu... ja zawsze byłem za Barcą i nie dlatego, że są najlepsi tylko dlatego, że ładnie grają... Można się wiele nauczyć np. potem na WF-ach i na meczach gram lepiej przez to, że oglądam mecze i mam jakąś wizje co zrobić gdzie dograć...

LifeSro

FusionRoad

Pasjonat
Opublikowano

@Up Co z cb za kibic jeśli kibicujesz klubowi tylko ze względu na zawodnika, to naprawde szkoda mi cie i nie tylko cb bo wielu jest takich i po stronie Realu co kochają Cristiano i po barcy co kochają messiego itp.

 

Co do meczu oczywiście że wolałbym żeby wygrał Manchester bo nadal nie mogę się pogodzić z tym co zrobili sędziowie jak skrzywdzili Real Madryt, ale jeśli mam coś powiedzieć TO NIECH WYGRA FUTBOL ,a nie SĘDZIOWIE ,

 

 

Pozdrawiam prawdziwych kibiców co nie spamują 'BARCA NAJLEPSZA' 'ROZWALIMY ICH' i życze miłych emocji.

131916.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...