Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym temacie piszcie, swoje największe faile w grze terraria, może ja zacznę.

 

Myślałem, że slimy nie atakują, i podszedłem do niego, on mnie zaczął bić i padłem : D

 

 

Opublikowano

Stało około 9 zombi przed drzwiami, a ja drzwi otworzyłem. xD

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Myślałem, że jak się ma ten słoik z chmurkami to nie zabija z wysokości. Zrobiłem bardzo wysoką wieże i skoczyłem. Ded.

http://www.pajacyk.pl/

Kliknij w zielony brzuszek pajacyka jeżeli pomogłem.

 

 

minecraftplayer.jpg

mpcforum.jpg

 

Posty:

50

100

150

200

250

300

 

Na minecraft.mpcforum.pl pod nickiem: GaneR

mca.pngmca.pngmca.png

Opublikowano

Znalazłem domek z cegieł a w nim był stary dziadek... Uznałem że to dobre miejsce do schowania się. Dziadek zmienił się w bossa szkieleta :P

 F7FwxF8.png

Opublikowano

Kopałem w dól.. znalazłem jaskinie, wpadłem w jakąś otchłań! leciałem przez 4 godziny w dół aż wkońcu zadało mi po upadku około 14000 dmg.

graphic.png

Opublikowano

znalazłem gwiazdkę i ją zjadłem , nie chcący a zbieram na mane ;/// tylko sie zmarnowała ... Debil ze mnie

Opublikowano

ide se po cmentarzysku/strefie 2 i nawalam tego potwora co tam występuje i nagle jeb i leciałem se przez 2 minuty :/

Opublikowano

skok w dziurę, sam tak skoczyłem, taki od ruch xD

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Biegłem z 10 minut w lewo, znalazłem świątynię, a w niej wielką czache. Myślałem, że to ten wielki szkieletor, a na wiki pisało żeby mu najpierw łapy rozwalić. Więc ją zignorowałem czekając aż zobaczę ręce a ona na mnie wleciała i ded.

Opublikowano

Nie wiem jak wy, ale ja właśnie zepsułem mape nad którą pracowałem od 5-8 h. Zapisuje gre a tu nagle.. pyk. Palcem u stopy nacisnołem włącznik. I cała robota do dupy.

 

PS.

Jeśli ktoś umie odzyskać mape to niech mi napisze na priv. Zapisało się do 96%. Proszę o pomoc :D

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

Więc Tak Szedłem W Prawo Gdzieś Około 10 min. Nagle Spotykam Old Man No To Klikam A Tu Szkielet No To Dobra Wale...

Uderzylem go 3 razy i dedlem potem wracam a dziadka niema wiec pomyslalem sobie"zobacze co w tunelu" ide w dól ide a tu nagle jakaś czaszka na mnie wlatuje... DeD :D

Opublikowano

myślałem że jak skocze z dużej wysokości to się nic nie stanie

iii każdy wie jak to się skończyło :D

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...