Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Herobine-MC [Dedyk] [27/4] [RP-Surv]


mcf owner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 700
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klikam na ten link który podajecie i wyskakuje mi biała strona z napisem ds.. proszę o ręczne dodanie jeśli to możliwe

Mi Też Wyskakuje Coś Takiego.

GG:35290081

W Razie Wypadków Pisać Tylko Na Tematy Minecraft , Counter Strike , Metin2

 

<a href="http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp"><img src="http://r9.fodey.com/2159/b6dd19b572354de48a7acc71c81b762a.0.gif" border=0 width="478" height="119" alt=""></a>

Opublikowano

zgadza się. Dzięki temu jesteśmy w stanie utrzymać serwer, a graczom bardziej zależy na koncie przez co zniechęca to ich do griefowania. Zapraszam na jedyny dedykowany survival z prawdziwego zdarzenia : )

Opublikowano

BuRaK

13

potępieni

 

i prosze o dodanie mojego kolegi z klasy

 

Apacz

13

potępieni

 

i jeszcze dwóch

 

gala1

13

potępieni

 

blachaczan

13

potępieni

Opublikowano

Nick: david31121 tylko napisz przez V a nie przez W !!!!

Wiek: 14

Gildia: Potępieni

545px-Susano_2.jpg

"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

Opublikowano

Nick:Jarekk001 Olusia001 Atom prosze o dodanie wych trzech graczy tylko Atom by był w Potępieni

Wiek:17

Gildia:Górskie Klany

Opublikowano

Nick:rozekpro

Wiek:14

Gildia:Potępieni

 

Nick:VoX

Wiek:14

Gildia:Potępieni

Opublikowano

CZY WY NIE ROZUMIECIE ZE REJESTRACJA PŁATNA ^^ ;D

 

SWOJĄ DROGĄ DUŻO GRACZY STRACILI PRZEZ TO WIĘC MOŻE WRÓCĄ DO DARMOWEJ ;P

Opublikowano

CZY WY NIE ROZUMIECIE ZE REJESTRACJA PŁATNA ^^ ;D

 

SWOJĄ DROGĄ DUŻO GRACZY STRACILI PRZEZ TO WIĘC MOŻE WRÓCĄ DO DARMOWEJ ;P

 

 

Nie wiem dlaczego Ludzie piszą takie teksty... Administracja napisała że rejestracja jest płatna, płacicie za serwer z jasnego powodu... nic nie jest za darmo a serwer z powietrza się nie utrzyma.

 

Proszę kolejny raz o nie pisanie takich postów... przedewszystkim przez dzieci

 

Dziękuję...

Opublikowano

Nick: otlet

Wiek: 16

Gidlia: Potępieni lub Gorskie Klany (Wole tych pierwszych)

 

 

Zgłaszam się równierz jako Mod, bo znam się na obsłudze serwera, gram przez wiele godzin dziennie, mam TS3 oraz Mikro.

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...