Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Herobine-MC [Dedyk] [27/4] [RP-Surv]


mcf owner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 700
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodacie jeszcze nick : Finix

Gildia : Krzyzacy

Wszystko mija się z celem...

___________

| ------- |

|◕‿‿◕|

| ------ |

___________

...bowiem cel jest wszystkim.

Opublikowano

jak na tym zagrac?

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

mówiłem, że spawna zmieniam i szedłem do tej lokacji, a że wy mieliście to w dupie i odeszliście ja zrobiłem podobnie.

A zmiana spawna i tak będzie na poprzednią i tak, bo aktualny też mi się nie podobał.

Opublikowano

nie no serwer normalnie działa. Kto chce się do czegoś doczepić ten powód zawsze znajdzie.

pozdro.

 

 

EDIT

spawn zmieniony na początkowy.

Opublikowano

dzieciom NEO mówimy stanowczo NIE !

Nie wiecie co to survival i jakie zasady panują na serwerze- nie grajcie.

Oto przykład płaczka szantażysty, który nie dostał prywatnego cuba i teraz płacze

 

dac731e6.jpg

 

przestrzegam innych adminów przed takimi jak on.

Opublikowano

Ludzie - sami dopisujecie się do WHITELIST !

 

Wchodzicie w link, przepisujecie kod z obrazka, wklepujecie nick jaki chcecie i klikacie na czerwony przycisk "Prześlij". Czekacie z 20 sekund i jesteście dodani.

 

Link do strony z rejestracją:

 

http://178.19.107.26/

 

Dzięki temu administracja ma mniej roboty, a wy szybciej dostajecie się na serwer : )

Opublikowano

Ja nie wiem Ci ludzie to nie umieją czytać... WL na stronie serwera... Ogólnie serwer polecał, nie długo dojdzie plugin coś jak IConomyChestShop tylko ze iGoldChestShop, poprostu nie wymieniamy się za walutę, lecz za złoto.

579571423327107377857.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...