Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][BRAK WL][SURV/PVP][DużuSkUpusKraft


finiaq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick KuczerTG

staż:7miech.

bedzie dzis on z tego co widze to off jest

MC PREMIUM USER OD 2011.05.11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11MAJ !!!!!!!!!!!

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra, cos sie miasto SCRASHOWALO, nie wiem moze włacze dzisiaj serwer zebyscie sobie pobiegali pozbierali materialy ale dopiero jutro (od rana) wlaczymy wszystko co obiecalem.

Opublikowano

Nowy serwer bedzie! email: [email protected] - skype: tsdek123

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Ludzie ten serw to gówno admin daje TNT , diamenty , nie ma dedyka lagi w chuj , mapki wogóle nie ma start na pustyni zero domków. Oprócz tego każdy rowala mapke TNT

sygna1.png

Sygna by Kjiujik

Opublikowano

1 gracz

 

Nick Sylwek

Wiek : 16

Staż minecraft- długo ;D

Dlaczego chce gra: lubie ta gra i mysle ze server tez bedzie spoko

 

2 gracz

 

Nick Voodo

Wiek 16

Staż minecraft- dłuzej niz ja

Dlaczego chce gra: to samo co ja

 

prosimy o dodanie ;p

Opublikowano

Nick: Robert

Imie: Robert

Wiek: 16

Staz w minecraft: ok. 3,4 miesiace

Dlaczego ja?: gralem na singlu okolo miesiac, nauczylem sie wszystkich craftow, bawilem sie plikami serwerowymi, znam wiekszosc pluginow, No i oczywiscie lubie ta gre

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam serdecznie . Jak wszyscy tutaj raczej chciałbym złożyc podanie na ten serwer . Bo jak widzę zapowiada się świetnie .

 

Nick : Mojrzeszek

Wiek : 15

Staż minecraft : 6 miesięcy

Dlaczego chcę tu grać: Ponieważ jestem "ogarniętym" i cierpliwym graczem . Uwielbiam właśnie taki tryb gry (królestwa , wioski itp.) i od bardzo długiego czasu takiego serwera szukałem . Chciałbym pograć w końcu z normalnymi graczami którym też zależy na rozwinięciu się servera a nie na Griefowaniu albo ciągłej kradzieży .

 

Pozdrawiam serdecznie

R.

Opublikowano

Nick: matiosek

Wiek: 14

Staż: 2 tygodnie

Dlaczego chce tutaj zagrać: Chciałbym w końcu nie szukać serwerów na którym mógłbym zagrać.

56237goku+vs+vegeta_2.jpg Dajcie mi co chcecie, bo to jest nieważne.

Sorry, sygnatura coś nie chce działać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...